VersloSavaite.lt   
2012 04 26, 14:58
Prasidėjo išankstinė prekyba bilietais į Lady Gaga koncertą

Image
Lady Gaga
Jau dabar amžiaus koncertu tituluojamas Lady Gaga pasirodymas sostinės Vingio parke kelia milžinišką susidomėjimą. Vasaros pabaigoje, rugpjūčio 21 d., Vilniuje įvyks, ko gero, didžiausias koncertas per visą Lietuvos renginių istoriją, į kurį planuojama susirinks apie 40 000 Lietuvos gerbėjų.

 

Nors oficialiai bilietais pradedama prekiauti balandžio 30 d., ištikimiausi skandalingos scenos žvaigždės gerbėjai turės galimybę pirmuosius bilietus nusipirkti anksčiau.

reklama

 

Jau šiandien, balandžio 26 d. nuo 12:00 val. iki balandžio 27 d. 15:00 val. tik „BDG Music“ klubo nariai interneto svetainėje ticketpro.lt galės įsigyti bilietus. Registruotis į „BDG Music“ koncertų klubą galima internetiniame puslapyje bdg.lt.

 

Bilietų kainų kategorijos:

 

225 Lt – pirmieji bilietai stovimoms vietoms.

 

295 Lt – bilietas į specialią gerbėjų zoną (Fan Zone).

Šis bilietas negarantuoja patekimo į “Monster Pit” zoną.

 

636 Lt – ankstyvo įėjimo bilietas (Government Hooker Package). Į bilieto kainą įskaičiuota:

                    Išankstinis pateikimas į renginio vietą;

                    galimybė patekti į specialią gerbėjų zoną (Fan Zone);

                    dovana su atlikėjos atributika;

Šis bilietas negarantuoja patekimo į „Monster Pit“ zoną.

Šis bilietas parduodamas tik Internetu ticketpro.lt

 

Vieša prekyba bilietais į Lady Gaga koncertą prasidės jau šį pirmadienį nuo 10:00 val. ryto visose „Ticketpro” bilietų kasose ir interneto svetainėje ticketpro.lt. Dėl rekordinio Lietuvos gerbėjų susidomėjimo koncertu skandalingos atlikėjos vadybininkai leido bilietais pradėti prekiauti viena valanda anksčiau nei buvo numatyta.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: