VersloSavaite.lt   
2016 07 27, 16:38
Per Klaipėdą – neblaivus ir 135 km/h greičiu 

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Liepos 27-osios naktį, apie 3 val., Klaipėdos policijos pareigūnai po persekiojimo ir gaudynių sulaikė neblaivaus Rusijos Federacijos piliečio vairuotą automobilį „Renault Logan".

 

1985 m. gimęs vairuotojas ne tik buvo vidutiniai apgirtęs (1,64 prom.), nepakluso policijos reikalavimui sustoti, bet net neturėjo teisės vairuoti.

reklama

 

Net penki Kelių policijos ir Patrulių rinktinės pareigūnų ekipažai vijosi pažeidėjo automobilį nuo  Šilutės plento, iš kur gauta pirminė informacija apie nesaugų vairavimą iki pat uostamiesčio centro, Tiltų gatvės.

 

Girtas vairuotojas lėkė per naktinį uostamiestį net iki 135 km/h greičiu, nepaisydamas šviesoforo signalų nei sankryžų. Be jo, mašinoje buvo ir trys jauni keleiviai: vienas Lietuvos ir du Rusijos piliečiai.

 

Visa ketveriukė buvo pristatyta į Vyriausiąjį policijos komisariatą. Vairuotojui surašytas protokolas už vairavimą be teisės tai daryti ir apsvaigus bei už nepaklusimą teisėtiems pareigūnų reikalavimams. Automobilis paimtas ir saugomas. Jo rusas neatgaus iki teismo, o gal ir apskritai, kadangi už vairavimą neblaiviam bei neturint tam teisės numatomas ir mašinos konfiskavimas.

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama