VersloSavaite.lt   
2022 03 22, 10:45
„Neste“ pradėjo teikti elektromobilių įkrovimo paslaugą

Image
Foto
„Neste“ žengia pirmuosius žingsnius elektromobilių įkrovimo rinkoje – Suomijos logistikos įmonės nuo šiol gali naudotis elektromobilių įkrovimo paslauga „Neste Charging“.

 

Kompanija ieško galimybių tokį sprendimą ateityje pasiūlyti ir Baltijos šalims bei žada plėsti paslaugų spektrą elektra įkraunamam transportui.

 

„Neste Charging“ paslauga leidžia logistikos įmonėms įkrauti savo ir subrangovų transporto priemones savo depe. Eliminuodamos poreikį vykti į kitą lokaciją, kad būtų įkrauti automobiliai, įmonės gali sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) kiekį vidutiniškai 85%.

reklama

 

„Norime padėti savo klientams sumažinti išmetamų ŠESD kiekį ir nuolat ieškome būdų, kaip padėti įmonėms tapti neutraliomis CO2 atžvilgiu. Nors sunkiasvorės transporto priemonės dar ilgai bus varomos dyzelinu, o iš atsinaujinančių žaliavų pagamintas dyzelinas suteikia galimybę gerokai sumažinti išmetamų teršalų kiekį, siekdami efektyviai sumažinti emisijas, susidarančias logistikos sektoriuje, turime ieškoti papildomų sprendimų.

 

Ateityje vis daugiau transporto ir logistikos įmonių valdys dyzelinių, elektra ir dujomis varomų transporto priemonių parką, todėl norime plėsti savo paslaugas, įtraukdami elektros įkrovimo sprendimus. Džiaugiamės, galėdami pristatyti įkrovimo paslaugą Suomijoje veikiančioms įmonėms. Ieškome galimybių vėliau išplėsti paslaugą ir į Baltijos šalių rinką“, – sako „Neste“ rinkodaros ir paslaugų pardavimų vadovas Tuomas Kulola.

 

Įmonės, pasirinkusios šią paslaugą, gali įkrauti automobilius, naudodamos „Neste“ mobiliąją programėlę arba RFID žymą. Anot T. Kulolos, elektros įkrovimo paslaugos teikimas logistikos įmonėms yra pirmasis įmonės žingsnis, skatinant transporto elektrifikavimą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: