TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 06 23, 10:08
„Neste“ mažina degalų kainas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Automatinių degalinių tinklas „Neste“ mažina degalų kainas. Mažesnės benzino ir dyzelino kainos laikysis visą Joninių savaitgalį – birželio 23-25 dienomis.

 

Litro 95 oktaninio skaičiaus bezino „Neste Futura“ kaina visame degalinių tinkle sumažinta 4 euro centais. Tiek pat atpigo ir litras dyzelino „Neste Futura“ bei „Neste Pro Diesel“.

reklama

 

„Naujos kainos įsigaliojo šiandien – 4 euro centais pigesnius degalus vairuotojai gali rasti visose „Neste“ degalinėse. Sprendimą mažinti kainas priėmėme atsižvelgę į savo klientų poreikius. Per Jonines jie keliauja po Lietuvą, vyksta švęsti į gamtą, dažniau užsuka ir į degalines, tad norime, kad kelionės tikslą jie galėtų pasiekti mažesnėmis sąnaudomis“, – sako Audrius Miežys, „Neste Lietuva“ mažmeninės prekybos vadovas.

 

Pasak jo, šventinį savaitgalį eismas Lietuvos keliuose tampa intensyvesnis: į juos išrieda daugiau automobilių, vairuotojai renkasi ilgesnius maršrutus. Visuotinis judėjimas nulemia ir augantį degalų suvartojimą – per Jonines šalies vairuotojai įsipila 30 proc. daugiau degalų, palyginti su įprastomis dienomis.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama