VersloSavaite.lt   
2016 02 29, 10:33
Neblaivus vežęs keleivius autobuso vairuotojas neteko darbo

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Savaitės pabaigą apkartino grubus UAB „Kauno autobusų“ darbuotojo pažeidimas. Sekmadienį, vasario 28 d., už vairo neblaivus sulaikytas bendrovės autobuso vairuotojas sulaukė griežčiausios nuobaudos – neteko darbo vietos, skelbia bendrovė.

 

Autobuso vairuotojas bendrovėje dirbo devynerius metus. Per šį laikotarpį nei karto nebuvo nusižengęs bendrovėje galiojančioms griežtoms taisyklėms. Pats vairuotojas tokio savo elgesio paaiškinti nesugebėjo.

reklama

 

Už tokį šiurkštų pažeidimą UAB „Kauno autobusai“ vadovybė nedvejodami taikė griežčiausią nuobaudą ir jau kitą dieną nutraukė darbo sutartį su vairuotoju.

 

„Kiekvienas bendrovės vairuotojas darbo dieną pradeda ir užbaigia tik pasitikrinęs alkoholio matuokliu dispečerinėje. Griežtos vidaus taisyklės už vairo sėsti leidžia tik visiškai blaiviam asmeniui. Be viso to, dažnai organizuojame ir išvažiuojamuosius patikrinimus, kurių metu, speciali grupė tikrina vairuotojų blaivumą tiesiog atsitiktinėse miesto vietose“, - tikino bendrovės transporto eksploatacijos direktorius Rimas Stankaitis.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama