TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2009 05 25, 17:26
Parodoje „Infobalt“ pristatytas naujas roboto–siurblio modelis 

Image
Verslosavaite.lt nuotr.
Parodoje „Infobalt 2009” vieno didžiausių pasaulyje namų robotų gamintojo „iRobot“ atstovai Lietuvoje, lankytojams pristatė naują roboto–siurblio modelį „Roomba 580”.

 

„Labai džiaugiamės, kad namų robotai sparčiai įsitvirtina ne tik pasaulyje, tačiau atranda savo nišą ir Lietuvoje. Šiemet parodoje pristatėme keletą populiariausių robotų–siurblių modelių ir ypatingą dėmesį skyrėme naujausiam, tik ką Lietuvą pasiekusiam „Roomba 580” modeliui”, – sakė „iRobot“ atstovas Lietuvoje Paulius Dubickas.

reklama

 

Naujausias namų roboto–siurblio modelis „Roomba 580” yra grindų valymo robotas, galintis išvalyti tiek kiliminę dangą, tiek ir kietą paviršių. Užprogramuotas prietaisas veikia savarankiškai, žmogus nedalyvauja roboto darbo procese.

 

Robotas–siurblys nėra prijungtas prie elektros tinklo– su įkrautu akumuliatoriumi jis veikia net iki 2 valandų, o baigęs darbą grįžta į krovimosi bazę iki kito darbo grafike užprogramuoto valymo laiko.

 

Dėl integruotų jutiklių, infraraudonųjų spindulių pagalba – robotas „Roomba 580” orientuojasi valomoje patalpoje.

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama