VersloSavaite.lt   
2016 06 21, 11:53
„Maxima“ pakomentavo Teismo sprendimą

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Pirmadienį pasirodžius publikacijai apie tai, kad Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas atmetė bendrovių „Maxima“ ir „Mantinga“ skundus dėl galimo susitarimo ir paskelbė galutinį neskundžiamą sprendimą, „Maxima“ išsakė savo poziciją šiuo klausimu.

 

Gerbiame teismo sprendimą ir jį vykdysime.

reklama

 

Vis dėlto esame nusivylę tokiu sprendimu ir galime tik apgailestauti, kad nagrinėjant bylą teismuose mūsų argumentai nebuvo išgirsti. Esame įsitikinę, kad „Maxima LT“ nepažeidė Konkurencijos įstatymo ir žalos pirkėjams nepadarė. Nepriklausomų ekspertų atlikti išsamūs ekonominiai skaičiavimai įrodo, kad byloje nagrinėjamu laikotarpiu bendrovės „Mantinga“ gaminiais „Maxima LT“ prekiavo kainomis, kurios nebuvo didesnės nei mūsų konkurentų.

 

Visų tiekėjų gaminiais „Maxima LT“ prekiauja tokiomis kainomis, kokias nustatome remdamiesi tik objektyviais kriterijais – kainomis rinkoje, konkurencine aplinka ir gaminių paklausa. „Maxima LT“ veikia griežtai laikantis Lietuvos teisės aktų reikalavimų.

 

Paskirta baudos suma yra neabejotinai didelė ir mums reikšminga, bet ji neatsilieps mūsų partneriams darbuotojams ir klientams.

 

Analizuosime teismo sprendimą ir svarstysime galimybę naudotis teisinėmis priemonėmis, siekiant apginti savo poziciją.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: