2011 09 02, 00:45
Lietuva parklupdė ir Turkiją!

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Lietuvos rinktinė po atkaklių rungtynių įveikė Pasaulio vicečempionę Turkiją 75:68 (19:17, 13:18, 19:14, 24:19).

Pirmas kėlinys

Komandos dvikovą pradėjo daugiau dėmesio skirdamos gynybai, sužaidus 3 minutes rezultatas buvo 5:4 lietuvių naudai.

Vėliau Kalnietis pataikė svarbų tritaškį ir truktelėjo komandą į priekį – 11:6.

Tačiau turkai rezultatą ir vėl išlygino. Į D. Songailos reidus atsako E. Ilyasova ir O. Asik.

Kėlinį laimėjo lietuviai po D. Songailos metimo paskutinėmis sekundėmis – 19:17.

Kėlinio lyderiai:

E. Ilyasova - 10 taškų, D.Songaila - 6 taškai.

Antrasis kėlinys

Ketvirtį komandos pradėjo rezultatyviomis atakomis, tačiau netrukus turkai išsiveržė į priekį – 21:23.

Per antrojo kėlinio pirmas penkias minutes lietuviai tesukrapštė 2 taškus, o turkai atitolo – 23:31.

Lietuviai pakilo į kovą – po M. Kalniečio, Š. Jasikevičiaus ir P. Jankūno atsako liko tik 2 taškai – 29:31.

Kėlinį S. Jasaitis užbaigė tritaškiu – 32:35.

O. Onan - 6 taškai, S. Jasaitis - 3 taškai.

Trečiasis kėlinys

Lietuviai sumažino skirtumą iki 36:37. Tačiau po E. Ilyasova ir O. Asik prasiveržimų turkai atstatė persvarą 38:43.

Vėliau sekė trys M. Pociaus baudų metimai, D. Songailos taškai ir skirtumas sumažėjo iki 42:45. Netrukus S. Jasaitis įsūdė tritaškį ir išlygino rezultatą 47:47.

Kėlinį lietuviai užbaigė rezultatyviomis atakomis ir pirmaudami 51:49.

E. Ilyasova ir O. Asik – po 4 taškus, M.Pocius – 5 taškai.

Ketvirtasis kėlinys

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos taškais, vyko atkakli kova.

Įpusėjus kėliniui turkai rinko taškus baudų metimais, bet po R. Kaukėno ir M. Kalniečio taiklių dvitaškių lietuviai vėl priekyje 63:61.

Toliau varžybos vyko taškas į tašką.

Likus 1 minutei lietuviai gavo nesportinę pražangą, tiesa, turkai pataikė tik vieną baudą ir skirtumą sumažino iki 69:68.

Po D. Songailos baudų 71:68, o turkai likus 23 sekundėms prarado kamuolį. Turkijos krepšininkai prasižengė, o pražangą dviem taškais pavertė Š. Jasikevičius (73:68).

Po to sekė nesėkminga turkų ataka, kuomet S.Jasaitis sumetė baudos metimus ir pergalę išplėšė Lietuva – 75:68.

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.