VersloSavaite.lt   
2013 05 16, 14:53
Lažybininkai jau žino, kas laimės Euroviziją

A. Pojavis
A. Pojavis
Šeštadienį „Eurovizijos“ dainų konkurso finale paaiškės 2013 metų nugalėtojas. Pirmoji vieta, kaip ir prieš pusfinalių etapą, prognozuojama Danijos atstovei Emmelie De Forest ir jos dainai „Only Teardrops“.

 

Andriui Pojaviui, kuris finale į Malmės arenos sceną lips antruoju numeriu, teks dalintis paskutinę vietą su ispanų atstovais „El Sueno de Morfeo“, prognozuoja lažybų tarpininkai.

reklama

 

„Lietuvos ir Ispanijos atstovai turi mažiausią – vos 0,5 proc. – tikimybę laimėti

 

„Eurovizijos“ konkurse. Tiesa, reikia prisiminti, kad ir prieš pusfinalį lietuviui buvo pranašauta 11-13 vieta, bet A. Pojavis sulaukė didesnio palaikymo iš europiečių ir prasimušė į finalą. Lietuvai belieka tikėtis, kad ir šįsyk tautietis sugebės pakerėti Europą savo daina ir žavesiu“, – sakė interneto lažybų bendrovės „Unibet“ atstovas Anthony Cousins.

 

Tai, kad lietuvis neliks „Eurovizijos“ finalo paskutinėje vietoje, įsitikinęs ir konkursą per televiziją komentuojantis Darius Užkuraitis. Jis pusfinalio eterio metu tvirtino, kad finale A. Pojavis bus ne paskutinis, ir net ne priešpaskutinis.

 

Remiantis „Unibet“ koeficientais, mažiausiai taškų finale, be Lietuvos ir Ispanijos, gaus Armėnijos, Belgijos, Vengrijos, Islandijos ir Prancūzijos atstovai.

 

Į nugalėtojo titulą stipriausiais kandidatais lažybų ekspertai laiko jau minėtą Danijos atstovę (lažybų koeficientas – 1,7). Po jos rikiuojasi Norvegijos atlikėja Margaret Berger su daina „I Feed You My Love“ (7,5), Ukrainos dainininkė Zlata Ognevich, atliksianti dainą „Gravity“ (10,0) ir Rusijos atstovė Dina Garipova su balade „What If“ (12,0).

 

Už A. Pojavio pergalę „Unibet“ siūlo lažintis santykiu 1-200. Tai reiškia, kad pastatę 10 litų, lietuvio triumfo atveju laimėtų net 2000 litų.

 

„Eurovizijos“ dainų konkurso finalas prasidės šeštadienį 22 val. Vilniaus laiku ir bus transliuojamas tiesiogiai per Lietuvos televiziją.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: