TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2019 03 27, 10:48
Kvitų žaidimas nesustoja – laimėtojų tūkstančiai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Gyventojai Kvitų žaidime užregistravo virš 2 mln. 700 tūkst. kvitų, per dieną užregistruojama apie 10 tūkst. kvitų.

 

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad nuo Kvitų žaidimo starto 2017 m. lapkritį, paskelbta daugiau nei 1000 laimingųjų kvitų, kurių savininkams bendrai išdalinta apie 220 tūkst. eurų prizinis fondas.

 

Pastebima, kad regioninis laimėtojų pasiskirstymas glaudžiai siejasi su savivaldybių gyventojų skaičiumi, tačiau Kvitų žaidime išskirtine sėkme pasižymi ir Mažeikių, Plungės, Radviliškio, Kėdainių bei Klaipėdos rajonų gyventojai.

reklama

 

„VMI Kvitų žaidime paskelbta 1140 savaitinių prizų laimėtojų, pasidalinusių apie 150 tūkst. eurų prizinį fondą, bei 15 laimėtojų, kuriems skirti mėnesio prizai po 5000 eurų. Džiugu, kad vasario mėnesį atnaujinus Kvitų žaidimo taisykles, t. y. padidinus bendrą prizinį fondą bei dešimteriopai išauginus savaitinių prizų skaičių, kilstelėjo ir dalyvaujančių gyventojų aktyvumas.

 

Iki pokyčių per dieną žaidimo sistemoje gyventojai užregistruodavo iki 5 tūkst. kvitų, po pokyčių - užregistruojama nuo 8 iki 10 tūkst. kvitų“, - teigia VMI Kvitų žaidimo projekto vadovas Rolandas Puncevičius.

                     

Šiuo metu žaidime nedideliu skirtumu daugiau užregistruota už įvairias įsigytas paslaugas gautų kvitų, tačiau vis aktyviau registruojami ir už prekes gauti kvitai.

 

„Norime pakviesti gyventojus drąsiau registruoti kvitus ir už įvairias, ne tik turgavietėse ar mažose parduotuvėse įsigytas prekes – praplėtus žaidime galinčių dalyvauti prekybos vietų sąrašą, dalyvauja už visas prekes gauti kvitai, su vieninteliu apribojimu: žaidime nedalyvauja tik 6-ių didžiausių prekybos tinklų parduotuvėse gauti kvitai “, - pasakoja R. Puncevičius, primindamas, kad žaidime gali laimėti bet kuris kvitas, nepriklausomai nuo įsigytų prekių ar paslaugų sumos, jei ji lygi ar didesnė nei 1 euras.

 

Paskutinį mėnesio prizą laimingajam gyventojui atnešęs kvitas  gautas už viešojo maitinimo paslaugas. Vos 7 eurus kainavęs patiekalas ir gėrimo stiklinė sudalyvavus Kvitų žaidime vilniečiui virto piniginiu 5000 eurų prizu.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama