reklama

reklama

Tautvydas Padgurskas   
2011 09 23, 17:33
Ketvirtasis Lietuvos drifto čempionato etapas – Kaune

Image
Driftas
Šeštadienį Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“, rinksis geriausi Lietuvos automobilių šoninio slydimo („drifto“) meistrai – čia vyks ketvirtasis šios sporto šakos čempionato etapas.

 

Per keletą pastarųjų metų mūsų šalyje išpopuliarėjusio šoninio slydimo varžybos kaskart sulaukia po kelis šimtus žiūrovų.

reklama

 

„Šeštadienį Kaune žiūrovai pamatys tikrai įdomią ir atkaklią kovą, nes tai – priešpaskutinis, ketvirtasis šio sezono varžybų etapas ir kiekvienas taškas yra labai svarbus“, - sako organizatorių atstovas Kąstytis Alekna.

 

Dėl Lietuvos „Drifto karaliaus“ vardo varžosi beveik 40 dalyvių, o turnyrinės lentelės viršuje šiuo metu tikra grūstis: pirmauja Andrius Miciūnas, surinkęs 200 taškų, Andrius Čibirka su 199 taškais – antras, o Andrius Šlajus su 198 – trečias. „Drifto karaliaus“ vardą ginantis Evaldas Kovalenka po trijų etapų su 185 taškais užima penktąją vietą.

 

Ketvirtasis čempionato etapas vyks šeštadienį, rugsėjo 24 d., nuo 14 val. prekybos miestelio „Urmas“ automobilių aikštelėje, esančioje šalia Rytinės galerijos, įvažiavimas iš Garažų gatvės.

 

Etapo nugalėtojų apdovanojimo ceremonija numatyta 18.30 val.

 

„Driftingo arba drago varžybos prekybos miestelyje Urmas vyksta jau daugiau kaip 5 metus. Džiaugiamės galėdami kauniečiams ir miesto svečiams pristatyti šį išskirtinį reginį ir viliamės, kad šia sparčiai populiarėjančia sporto šaka susidomės dar daugiau žmonių“, - sako prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

 

Šoninis slydimas (driftingas, driftas) – tai praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio pabaigoje Japonijoje atsiradusi automobilių sporto šaka, kai automobilis priverčiamas dideliu greičiu slysti šonu, tuo pat metu atliekant kitus įspūdingus manevrus.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama