2009 08 12, 11:45
Trečiojoje „driftingo“ čempionato kovoje Rygoje stipresni buvo latviai

Image
T. Petrovskio nuotr. („Driftmag“)
Trečiojoje 2009-ųjų „driftingo“ čempionato kovoje Rygoje „Drifter.lt“ komandos narys Kęstutis Petronis „Nismo“ iškovojo jau antrą pergalę iš eilės šiais metais.

Prieš pat etapą automobilį pakeitęs kaunietis tapo vienu pagrindinių pretendentų iškovoti šių metų „Drifto karaliaus“ titulą.

Įspūdingiausioje poroje susitiko Gvido Elksnis („Rockstar BMW M3“) ir K. Petronis („Nissan 180SX“). Lietuvis tapo pirmuoju latvių lyderio priešininku, kurio jis nesugebėjo prisivyti.

Po dviejų lygiaverčių važiavimų nugalėtoju vis dėlto tapo ir į finalą pateko G. Elksnis. Lietuvos sirgaliai to pripažinti nenorėjo, bet Kęstutis visus pradžiugino kovoje dėl trečios vietos nukaudamas dar vieną vietos numylėtinį – Ervinsą Žuksą (BMW M3).

Kadangi tai buvo geriausias Lietuvos atstovų pasiektas rezultatas, K. Petronis buvo pripažintas trečiosios kovos nugalėtoju mūsų čempionato įskaitoje.

Trečiosios kovos finalas nebebuvo toks gražus kaip pusfinalis, o ir G. Elksnis, matyt, atsipalaidavo, nes slysdamas darė akivaizdžių klaidų. Tačiau tai nesutrukdė „HGK Motorsport“ komandos nariui tapti šio etapo absoliučiu nugalėtoju.

Siūlome pažiūrėti video reportažą iš renginio Bikernieki trasoje Rygoje (Latvija).