VersloSavaite.lt   
2016 05 04, 11:41
Kaune uždaryta nelegaliai veikusi picerija

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Kauno valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, sustabdyta UAB „Nenorfa“ picerijos (Jonavos g.60, Kaunas) veikla.

 

Pagal žiniasklaidoje pasirodžiusią vartotojo informaciją apie šioje picerijoje pateiktas nekokybiškas (supelijusias) pomidorų salotas, Kauno valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai atliko joje patikrinimą.

reklama

 

Nustatyta, kad įmonė vykdė veiklą neturėdama Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo. Darbuotojos negalėjo pateikti žaliavų įsigijimo dokumentų, patiekalai buvo gaminami be patvirtintų receptūrų ir technologijų aprašymų.

 

Maisto produktai buvo laikomi ne pagal reikalavimus, sudarant galimybes atsirasti taršai, šaldymo įrenginiuose trūko kontrolinių termometrų, rasta neženklintų ir nepilnai paženklintų pusgaminių.

 

Darbuotojos dirbo su nepilna darbo apranga, nepasitikrinę sveikatos ir neišklausę higienos įgūdžių mokymo kursų.

 

Dėl nustatytų grubių pažeidimų, UAB „Nenorfa“ picerijai uždrausta dirbti, įmonės vadovui bus skirta bauda.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: