reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2014 05 02, 11:35
Kaune – nauja maršrutinių taksi era

Image
Maršrutiniai taksi
Nuo rugpjūčio 1 dienos į Kauno gatves išriedės visiškai naujos transporto priemonės, kurias vairuos vienodas uniformas vilkintys vairuotojai. Po šios pertvarkos keleivių pervežimo maršrutiniais taksi paslauga bus pakylėta į naują lygmenį, skelbia savivaldybė.

 

Pagal sutartį iki šių metų pabaigos į Kauno gatves išriedės 70 specialiai keleivių vežimui pritaikytų „Mercedes Benz Sprinter“ mikroautobusų. Pirmieji modernūs ir šiuolaikiški mikroautobusai pasirodys jau rugpjūčio pradžioje. Konkursą laimėjusi bendrovė „Kautra“ į šį projektą investuos apie 20 mln. Lt.

reklama

 

„Džiugu, kad naujieji maršrutiniai taksi atitiks europietišką lygmenį. Pagal nūdienos tendencijas ši pertvarka buvo būtina siekiant ženkliai pagerinti tiek pačias transporto priemones, tiek keleivių vežimo aptarnavimo kokybę", - akcentavo Kauno meras Andrius Kupčinskas.

 

Naujieji maršrutiniai taksi kursuos 7 skirtingais maršrutais, sužymėtais nuo 51 iki 57 numerio. Po pertvarkos išliks populiariausi maršrutinių taksi maršrutai ir pagrindinės kryptys, kuriomis šiuo metu važiuoja didžiausia dalis maršrutinių taksi keleivių.

 

 

Išskirtinis dėmesys keleivių patogumui ir saugumui

 

Septynis maršrutus aptarnaus 70 naujų transporto priemonių, kuriose įrengti kondicionieriai, trapai neįgaliųjų vežimėliams, automatinės keleivių durys, keleivių informavimo švieslentės salono išorėje ir kiti privalumui.

 

„Visi mikroautobusai bus žemagrindžiai ir pritaikyti neįgaliesiems, automatiškai atsiveriančios durys ir ištraukiama rampa bus komfortabili ir patogi žmonėms su negalia ir juos lydintiems asmenims. Naujųjų mikroautobusų salonas bus šviesus, dvigubi langai ir kondicionavimo sistema keleiviams užtikrins tinkamą klimatą tiek vasaros, tiek žiemos metu. Be to, instaliuota filmavimo ir keleivių skaičiavimo įranga užtikrins sąžiningą ir tikslią žmonių apskaitą", - teigė bendrovės „Kautra" vadovas Linas Skardžiukas.

 

Planuojama įvesti e. bilietą

 

Planuojama, kad nuo kitų metų pradžios maršrutiniuose taksi bus galima atsiskaityti elektroninio bilieto kortele. Ateityje taip pat planuojama įdiegti terminuotąjį maršrutinių taksi bilietą.

 

„Maršrutiniai taksi kaip ir dabar stos, ten kur bus stabdomi, o naujoji jų numeracija įvesta tam, jog mikroautobusų numeriai nesidubliuotų su autobusų“, - aiškino Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

 

Pasirašyta sutartis su vežėjų maršrutiniais taksi Kaune konkurso laimėtoju galios 5 metus.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama