VersloSavaite.lt   
2022 09 12, 16:07
Kas yra SEO? Kaip jums išsirinkti tinkamą SEO specialistą?

Image
Foto
SEO - tai trumpinys nuo "optimizavimas paieškos sistemoms". SEO yra žinoma kaip ilgalaikė skaitmeninės rinkodaros strategija, taikoma siekiant pagerinti internetinės svetainės matomumą organinės paieškos rezultatuose, dažniausiai - "Google" paieškos sistemoje.

 

Paprastai tariant - esminis SEO dalykas yra atsidurti tarp TOP 10 organinės paieškos rezultatų įvedus užklausą - "raktažodį" į Google paieškos laukelį.

 

Pavyzdžiui:

 

Įvedus "reklamos agentūra" - viršuje visuomet pamatysime mokamos reklamos rezultatus, kurie išsiskiria su prierašu "skelbimas" arba "sponsored" anglų kalba.

 

Po mokamų skelbimų pamatysite organinės paieškos rezultatus. Pirmoje vietoje esantis rezultatas tikėtina, kad gauna apie 20-30% paspaudimų iš visų žmonių, kurie ieško "reklamos agentūra".

 

Jeigu tokių paieškų per mėn. įvyksta apie 500 - maždaug 125 lankytojai apsilanko puslapyje, kuris yra randamas pirmoje Google paieškos rezultatų vietoje. Paprasčiau tariant - žmonės ieškantys "reklamos agentūra" yra suinteresuoti kreiptis įsigyti reklamos paslaugų - o agentūrai investicijos į SEO kiekvieną mėnesį atsiperka.

 

Jeigu norėtumėte sužinoti kiek jūsų paslaugų ar prekių kiekvieną mėnesį ieško žmonės - siūlome nemokamą konsultaciją internetu - Be Reklamos Negerai puslapyje.

 

SEO - labai plati savoka. Yra daug įvairių SEO aspektų, pradedant nuo raktinių žodžių analizės, jūsų internetinio puslapio techninės SEO analizės (audit) ir baigiant tuo, kokios kitos svetainės pateikia nuorodas į jūsų tinklalapį. (backlinks)

 

Kas yra geras SEO specialistas?

 

Geras seo specialistas atlieka ne tik detalų svetainės auditą ir raktažodžių analizę, išmatuos jūsų rinkos gylį bet ir atliks konkurentų analizę. Turėtumėte sužinoti ką daro jūsų konkurentai - prieš pradedant priimti tinkamus sprendimus optimizuojant savo svetainę.

 

Po techninio audito specialistas padarys išvadas, kur jūsų internetinėje svetainėje reikia padaryti esminius pakeitimus, kad gautumėte didžiausią grąžą iš savo investicijos į SEO optimizavimą.

 

Reikia nepamiršti, kad SEO - ilgalaikė strategija. Dėl šios priežasties geras SEO specialistas visada nustatytis prioritetinius darbus, kurie turi būti atlikti čia ir dabar. Kuomet kalbame apie optimizavimą paieškos sistemoms - tokios reklamos kampanijos dažniausiai trunka nuo 3 iki 12 mėn.

 

Tačiau prieš pirkdami seo paslaugas turėtumėte atkreipti dėmesį į seo specialisto kompetencijas bei patirtį.

 

Kaip patikrinti ar SEO specialistas yra tinkamas jums padėti?

 

Geriausias SEO specialisto kompetencijos patikrinimas gali būti atliktas į Google paieškos laukelį įvedus "seo paslaugos" (tai vienas iš konkurencingiausių raktinių žodžių Lietuvoje ir SEO srityje.)

 

Tarp TOP 10 organinės paieškos rezultatų esančios įmonės tikėtina, kad puikiai žino kaip reikia atlikti seo optimizacijos darbus.

 

Tai yra labai svarbus dalykas, kurio negalima ignoruoti. Jei norite, kad jūsų svetainė būtų patikimose rankose, tuomet seo paslaugas turėtumėte nusipirkti iš seo specialisto, kurio svetainė turi didelį organinį siekiamumą (arba specialistas gali parodyti puikius rezultatus su savo klientų svetainėmis). Kitu atveju - tikėtina, kad jūsų investicijos į SEO neatsipirks.

 

Toks "išfiltravimas" padės užtikrinti, kad seo paslaugos jums bus teikiamos profesionaliai ir padidins šansą, kad investicijos į SEO optimizacijos darbus atsipirks.

 

Geras SEO specialistas žino, kad svarbiausi seo optimizavimo dalykai yra:

 

  • tinkamas žodžių pasirinkimas svetainėje turinio kūrimui;
  • tinkama turimos informacijos (data) analizė ir teisingų sprendimų priėmimas.
  • profesionalus techninės seo dalies sutvarkymas.
  • gera internetinė svetainė, kur įtraukią vartotoją nusipirkti, užpildyti užklausą, paskambinti ir pan.
  • tinkamos atgalinės nuorodos iš kitų tinklapių (backlinks).

 

Visi seo specialistai dirba skirtingais būdais. Tačiau tikrieji profesionalai seka Google atnaujinimus, jų SEO strategija nėra paremta trumpam laikui veikiančiais metodais (blackhat), nuolat siūlo naujų dalykų jums ir yra suinteresuoti į jūsų sėkmę (užklausų gavimą, skambučius, prekių pirkimus).

 

Tikiuosi šiandien padėjome jums suprasti kokiu būdu ir kaip geriausią išsirinkti tinkamą SEO specialistą jūsų svetainės optimizavimo darbams atlikti!

 

Jeigu jus domina SEO paslaugos, Google ar Facebook reklama - siūlome nemokamą konsultaciją internetu – susisiekite su mumis https://bereklamosnegerai.lt/ puslapyje.

 

Užs. nr. 20220908-01

 VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: