Tautvydas Padgurskas   
2013 08 23, 11:09
Karklės festivalyje – pramogų ir koncertų lavina (foto, video)  

T. Padgursko nuotr.
T. Padgursko nuotr.
Žolinės savaitgalį, rugpjūčio 16–18 d., Karklės kaimelyje vykęs muzikos festivalis „Karklė Live Music Beach 2013“ sutraukė tūkstantines minias norinčių papramogauti, pasiklausyti kokybiškos muzikos ir keturioms dienoms ištrūkti iš miesto.

 

Ketvirtadienis – įkurtuvės ir pirmieji muzikos akordai scenose

reklama

 

Festivalio atidarymo dieną, ketvirtadienį, į festivalį rinkosi patys ištikimiausi ir labiausiai ištroškę kuo greičiau pajustu Karklės festivalio griausmą. Spėję įsikurti palapinėse ar pirmomis dienomis po oficialaus festivalio paskelbimo „išgraibstytuose“ nameliuose festivalio lankytojai plūstelėjo klausyti grupės „Biplan“ koncerto, taip pat mėgavosi šiltais saulės spinduliais ant jūros kranto stūksančios „Beach“ scenos pašonėje klausydami diržėjų muzikos interpretacijų. 

 

Puikia staigmena tapo grupės SKAMP koncertas, kuris pagrindinėje renginio programoje nebuvo nurodytas. Grupė atliko puikiai žinomus kūrinius ir buvo matyti, kad festivaliečiai buvo gerai „išjudinti“.

 

Vakare teatro mėgėjai prisėdo šalia „Dune“ scenos, kurioje vyko O. Koršunovo spektaklis „Vasarvidžio nakties sapnas“.

 

 

 

 

Su banglente plaukė virš gerbėjų galvų

 

Penktadienį į Karklę plūstelėjo didžioji dalis festivaliečių. Praėję griežtą festivalio apsaugos darbuotojų patikrą lankytojai palapinėmis užpildė paskutinius likusius laisvus festivalio Ramiosios ir Aktyviosios zonos žemės lopinėlius.

 

Būtent penktadienį ir užvirė gyvenimas festivalio teritorijoje. Scenose koncertavo grupė „Liūdni Slibinai“, atlikėja Jurga, grupė „Empti“, „G&G Sindikatas“, SEL, vidurnaktį ant scenos lipo grupė „Leningrad“.

 

„G&G Sindikato“ pasirodymo metu DJ Mamania užlipo ant banglentės ir stovėdamas ant jos buvo nešamas grupės sirgalių rankomis.

 

Būtent penktadienį minioje buvo galima sutikti įvairių personažų – tigrų, zebrų, begemotų ir kitų. Susipažinus su šiais gyvūnų kostiumus vilkinčiais festivaliečiais buvo girdėti nuogirdos kaip tigras kelyje sutikęs zebrą ir užsiplieskęs vietinis konfliktas. Tiesa, tai buvo tik pokštai.

 

 

 

 

 

 

Labiausiai minią išjudino kūrinio „In the shadows“ akordai

 

Šeštadienio rytas buvo ramus. Prie dušų driekėsi eilės, prie palapinių buvo girdėti praėjusio vakaro aptarimai. Įdienojus scenoje ypač minią išjudino atlikėjas Mantas, kurio pasirodymo metu buvo galima stebėti ir besileidžiančią saulę.

 

Ypač didelio susidomėjimo sulaukė suomių grupė „The Rasmus“, geriau žinoma kaip kūrinio „In the shadows“ atlikėja. Tačiau minia šėlo nuo pat pirmų šios grupės sugrotų akordų scenoje. Vos tik pasigirdus šio žinomo kūrinio pradžiai publika pašėlo ir nuo žemės pakilo visi iki tol šiek tiek ramiau klausę koncerto.

 

 

 

Kitąmet – festivalio penkmetis

 

Tai buvo ketvirtasis Karklės festivalis, o penkmečio sukakties proga kitąmet organizatoriai žada dar labiau nustebinti festivalio gerbėjus – pakviesti pasaulinio lygio žvaigždę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tautvydo Padgursko ir Nerijaus Šabanausko nuotraukos

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: