Visvaldas Matjošaitis   
2014 01 15, 13:44
Kada pajudės Laisvės alėjos atnaujinimas?

Image
J. Petronio nuotr.
Meras Andrius Kupčinskas socialiniame tinkle „Facebook“ apie Laisvės alėjos rekonstrukciją paskelbė – „Nusiteikimas pradėti kitoje ES perspektyvoje yra...".

 

Toks mero akibrokštas reiškia, kad ir vėl pagrindinės miesto arterijos atnaujinimas atidedamas neribotam laikui, nes naujas ES struktūrinės paramos laikotarpis prasidėjęs šįmet tęsis iki 2020 metų.

 

Kauno miesto tarybos „Vieningo Kauno“ frakcijos narys Visvaldas Matijošaitis nesutinka su šiuo atidėliojimu. Jis pastebi, kad artėjant rinkimams miesto vadovai vis kalba apie Laisvės alėjos atnaujinimą, tačiau kadencijai einant į pabaigą jis nukeliamas ateities kartoms.

 

„Laisvės alėja jau tapo populiaria rinkimų tema, nes prieš kiekvienus rinkimus meras manipuliuoja ja kaip masalu rinkėjams. Taip miesto merui nedera elgtis. Laisvės alėjos rekonstrukcijos projektas yra suskaidytas į  6 etapus. Tai reiškia, kad miestas dar šiemet gali nuo Vilniaus g. iki Centrinio pašto pradėti jos įgyvendinimą. Jeigu miesto vadovas rekonstrukciją atidės dar keliems metams, tuomet reikės iš naujo rengti techninį projektą“,- teigia V. Matijošaitis.

 

Vyriausybė metų pabaigoje padidino skolinimosi limitą Kauno savivaldybei nuo 40 iki 50 proc. Šis limitas suteikia galimybę savivaldybei tęsti Panemunės tilto statybos darbus, bei įgyvendinti kitus infrastruktūrinius projektus.

 

V. Matijošaičio nuomone, atsižvelgiant į tai, kad savivaldybė nieko nepadarė su daugiabučių kiemais, 2014 m. savivaldybės prioritetu turėtų būti numatyti šie darbai.

 

„Automobilių statymas – daugiabučiuose gyvenančių kauniečių galvos skausmas. Ši problema yra visuose tankiai apgyvendintuose miesto rajonuose. Siūlome savivaldybei per šiuos metus numatyti lėšų ir realiai išspręsti bent 30 daugiabučių kiemų problemą“, – teigia V. Matijošaitis.

 

Šioje skiltyje dienoraštį galite rašyti ir Jūs. Savo tekstus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: