reklama

reklama

Lukas Kolojanskas, Tautvydas Padgurskas   
2017 08 30, 13:04
IKEA įžengė į Kauną 

Image
T. Padgursko nuotr.
Dar ne per seniausiai čia veikė prekybos centras „Prisma“, o šiandien čia – IKEA. Parduotuvė duris pirkėjams atveria jau rugpjūčio 31 d., ketvirtadienį.

 

Anot naujos parduotuvės vadovų, čia pirkėjai galės apžiūrėti per 3000 populiariausių prekių, o patikusias užsisakyti. Čia taip pat bus galima atsiimti prekes, užsakytas kitose tinklo parduotuvėse.

 

„Tai yra tik prekių atsiėmimo bei užsakymo punktas, toks yra ir Klaipėdoje. Prekių pristatymas truks apie 3 darbo dienas, į šias dienas įeina ir savaitgaliai. Vieta pasirinkta neatsitiktinai – patogi, šalia judrios gatvės, gerai pasiekiama iš visų Kauno pusių“, – teigė IKEA parduotuvės vadovas Marius Martinaitis.

reklama

 

Anot jo, Klaipėda pirmiau už Kauną buvo pasirinkta dėl atstumų pirkėjams, tačiau laikas atėjo ir Kaunui. Apie tolimesnę plėtrą Lietuvoje, anot IKEA vadovo, negalvojama.

 

2000 kv. m ploto parduotuvėje įrengta pirkėjų aptarnavimo erdvė, baldų ekspozicijos salė, taip pat logistikos sandėlis. Čia galima apžiūrėti ir išsirinkti virtuvinius baldus, įrankius, miegamojo, vonios, svetainės ir vaikų kambario baldus.

 

 

M. Martinaitis priduria, kad klientai kviečiami baldus drąsiai vietoje išbandyti.

 

„Visuomet klientams siūlome baldus ir įrankius pačiupinėti, prisėsti, o jei yra noro ir prigulti. Taip pat nedraudžiame pirkėjams į parduotuvę užeiti užkandžiaujant“, – sakė parduotuvės vadovas. Tiesa, Jonavos g. 60 įsikūrusioje IKEA restorano nėra, taip pat galimybės nusipirkti klientų pamėgtų IKEA ledų taip pat nėra, tačiau ateityje tokia galimybė galbūt ir atsiras.

 

Prekių pristatymas Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje kainuos 17 €.

 

 

 

 

 

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

D1 docinta

apklausa

Ar dovanojate šventines dovanas savo partneriams, klientams?
 

reklama

reklama

reklama