reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2018 02 01, 15:14
„IKEA Group“ pirmą kartą investuos į miškus JAV

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
„IKEA Group“ (Ingka Holding B.V. ir jos kontroliuojami subjektai) įsigijo pirmąją miškų nuosavybę JAV, kuri užima maždaug 10,000 hektarų plotą Lowndes apskrityje, Alabamos valstijoje.

 

Investicijos į miškininkystę yra platesnė bendrovės strategijos dalis investuojant į tvarią išteklių gamybą, kurią tiesiogiai naudoja „IKEA Group“, pavyzdžiui, energija, arba netiesiogiai (medienos žaliava, perdirbamos medžiagos, ir kita).

reklama

 

„IKEA Group“ taip pat valdo daugiau kaip 110,000 hektarų miškų Europoje, esančių Rumunijoje ir Baltijos šalyse.

 

„Miškininkystės rinka JAV yra labai tvari ir profesionaliai veikianti. Įžengimas į JAV rinką yra svarbus mūsų investicijų į miškus žingsnis ir tikimės, kad daug išmoksime įgyvendindami savo ilgalaikę miškų valdymo strategiją ir galėsime pretenduoti į miškų priežiūros tarnybos sertifikatą“, – sako „IKEA Group“ finansų valdymo vadovas Krister Mattsson.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama