VersloSavaite.lt   
2021 05 07, 10:36
Greitai ir pigiai: paskutinės minutės kelionės

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Ar svajojate apie atostogas, dėl kurių nereikėtų sukti galvos? Pradedant planais ir baigiant laisvalaikio veiklomis, išvyka taps vienu malonumu ir pradžiugins žema kaina pasinaudojus paskutinės minutės pasiūlymu.

 

Nesvarbu, svajojate apie poilsį paplūdimyje, o galbūt trokštate nuotykių laukinėse džiunglėse – paskutinės minutės kelionės užtikrins patirtis, kurių nė nesapnavote.

 

Nespėjote susikrauti lagamino?

 

Paskutinės minutės kelionės ne tik pigiau kainuoja, bet ir yra lanksčios. Išvykai nebūtina ruoštis vos tik įsigijus čekį. Pasiūlymai pasirodo dvi savaites ar anksčiau, todėl spėsite užbaigti svarbius darbus ir pasiruošti išsvajotam poilsiui.

Jei širdis linksta į idiliškas atostogas paplūdimyje, rinkitės žymiausius pasaulio kurortus. Turkijos miestas Antalija – tai nuostabaus grožio kampelis su turtinga istorija ir kultūra. Tai tobula vieta norintiems pasimėgauti balto smėlio paplūdimiais ir saulės voniomis. Kurortas puikiai pritaikytas pėsčiųjų žygiams, todėl pasivaikščiojimų mėgėjai atras kalnų pilis ir klaidžios jaukiomis senamiesčio gatvėmis. Labirintą primenančiame mieste laukia imperijos laikus menančios vietos ir dešimtys didingų seldžiukų epochos griuvėsių.

 

Žavi povandeninis pasaulis? Ruoškite nardymo įrangą Madeirai! Atlanto perlu pramintas Portugalijos kurortas derina europietišką ir Afrikos kultūras. Stulbinančio grožio subtropinė sala dažnai vadinama Havajais dėl vulkaninių peizažų, neaprėpiamų krantų ir turtingo povandeninio pasaulio. Ką jau kalbėti apie natūralios lavos baseinus ir pripažinimą pelniusius fejerverkų festivalius.

 

O galbūt žadate aktyvų laisvalaikį derinti su naktiniu gyvenimu? Didžiausia Ispanijos Kanarų sala – tai turistų pamėgtas atostogų rojus. Tenerifėje galima sutikti nardytojų iš viso pasaulio, kurie suguža čia pasigėrėti koralų rifais, šimtamečiais vėžliais ir daugiau kaip 21 jūros žinduolių rūšimi! Tai dar ne viskas – dėl puikios geografinės padėties Tenerifę renkasi astronomijos entuziastai ir romantikai, kuriems stebėti žvaigždžių nesutrukdo net ūkanotas oras.

 

Atostogas planuok jau dabar

 

Pasirūpinus dovanų kuponais internetu, nereikia dėl nieko nerimauti: lėktuvo bilietais, viešbučiais, maitinimu ir laisvalaikio planais pasirūpina Beta.lt komanda. Svetainėje rasite geriausių paskutinės minutės pasiūlymų artėjančioms atostogoms. Norite nustebinti artimuosius ar antrą pusę? Čekis kelionėms – tai gera dovana pradedantiesiems keliautojams ir net nuotykių ieškotojams.

 

Užs. nr. 20210507-01

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: