VersloSavaite.lt   
2019 06 26, 10:16
Po pirmo kurso išvyko į JAV, dabar važiuoja kiekvieną vasarą

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Martynas rudenį eis jau į ketvirtą kursą Vilniaus Gedimino Technikos universitete (VGTU), tačiau jam iš studijų laikų veikiausiai labiausiai įsimins ne pačios studijos, o kelionės į Jungtines Amerikos Valstijas vasaromis.

 

Pirmą kartą su programa „Work and Travel“ Martynas į JAV išvyko po pirmo kurso, vaikinui taip patiko, kad vėliau jis anapus Atlanto pradėjo svarstyti kiekvieną vasarą. Taigi, šiemet jau trečiasis jo kartas svečioje šalyje.

 

Rekomenduotų visiems

reklama

 

Paklaustas ar rekomenduotų į JAV vykti savo draugams Martynas atsako visiškai nedvejodamas. Pasak jo, tai yra neįkainojama patirtis, kuria tiesiog privaloma pasinaudoti.

 

„Kol studijuoji vasaros yra šiek tiek laisvesnės, tą būtina išnaudoti. O dabar yra tiesiog fantastiškos galimybės. Dauguma mano bendraamžių, kurie lieka Lietuvoje, čia tiesiog švaisto laiką. Amerikoje ne tik patiri daugybę naujų įspūdžių, bet lavini anglų kalbą, gerini komunikacinius gebėjimus. Aš jau nekalbu apie atlyginimo dydį ir fantastiškų kelionių įspūdžius“, - pasakojo Martynas.

 

Pirmą sykį keliavo, dabar vyksta užsidirbti

 

Po pirmosios vasaros JAV, Martynas apkeliavo praktiškai visą valstybę. Rytinėje pakrantėje darbavęsis vaikinas vėliau lankėsi ir tokiuose miestuose kaip Las Vegasas, kur, žinoma, buvo išbandytas pokeris, susipažinta su lažybų pagrindais. Be to, jam teko pabuvoti visuose didžiausiuose JAV nacionaliniuose parkuose.

 

„Išties keliavau daugiau nei mėnesį – taip sakant pilnai išpildžiau kelionės esmę. Tiesa, keliauti yra tikrai ne pigu, tai nebuvo taip, kad į Lietuvą parsivežčiau daug pinigų. Ar buvo verta? Tikrai taip. Mano nuomone, jeigu yra galimybė keliauti, reikia ja pasinaudoti“, - pasakojo Martynas.

 

Dabar jo kelionės į JAV – kiek kitokios. Martynas keliauja minimaliai, o didžiąją dalį pinigų parsiveža į Lietuvą.

 

„Antrą kartą važiuoti po tas pačias vietas nėra būtinybės, todėl vykstu daugiau dėl to, kad patinka ir dėl finansų. Į Lietuvą parsivežu daug pinigų, už kuriuos paskui nedirbdamas galiu pragyventi visus metus“, - atviravo studentas.

 

Visam laikui keltis nenorėtų

 

Nors Martynas JAV ir gali praktiškai vadinti antraisiais savo namais, tačiau keltis ten gyventi visam laikui visgi nenorėtų.

 

„Ne, man ten patinka, bet savo ateitį matau Lietuvoje. Galbūt ateityje mano nuomonė keisis, tačiau dabar ji yra būtent tokia“, - šypsodamasis pokalbį baigė Martynas.

 

Užs. nr. 20190626-01

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: