VersloSavaite.lt   
2013 12 04, 00:41
„Čili Kinija“ ir „Čili kaimas“ keičia pavadinimus

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Viešojo maitinimo paslaugų įmonės UAB „Čili Kinija“ ir UAB „Čili kaimas“ šiemet svečiams atvėrusios naujus modernios koncepcijos restoranus SOYA ir FOREST keičia ir savo pavadinimus.

 

reklama

Nauju vardu veiklą tęsiančios bendrovės UAB „Azijos skoniai“ ir UAB „Gamtos virtuvė“ šiuo metu atitinkamai valdo 6 Asian Fusion tipo restoranus SOYA ir 3 kepsnių ir salotų restoranus FOREST.

 

2013 m. pradžioje naujai duris atvėrę SOYA ir FOREST restoranai sėkmingai suformavo savo vartotojų segmentą bei nišą. Rezultatai džiugina: per pirmą šių metų pusmetį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, SOYA restoranus valdančios įmonės pardavimai išaugo 37,7 proc. Į naujus restoranus buvo investuota daugiau nei 1,5 mln. litų bei sukurta daugiau nei 60 darbo vietų.

 

Populiarumo susilaukė ir pirmieji trys FOREST restoranai, kuriuose dėmesys skiriamas sezoniniams produktams, o meniu keičiamas atsižvelgiant į metų laikus bei didelė dalis patiekalų yra gaminama iš Lietuvos ūkininkų užaugintos produkcijos.

 

„Nauji bendrovių vardai tiesiogiai atspindi mūsų restoranų koncepciją bei veiklos kryptį ir nekelia klaidinančių asociacijų su Lietuvos mėgstamiausios picos „Čili pica“ prekiniu ženklu“, - dėsto restoranų savininkės UAB „Čili Holdings“ valdybos narys Dainius Kalina.

 

UAB „Azijos skoniai“ iki Naujųjų Metų atvers dar 2 keturių Azijos šalių virtuves po vienu stogu apjungiančius SOYA restoranus.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama