reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2015 07 13, 10:23
„Cgates“ tęsia plėtrą

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Antroji pagal dydį Lietuvos televizijos ir interneto tiekėja UAB „Cgates“ toliau vykdo plėtrą ir žengia į naujas rinkas – pasirašytas sandoris dėl penkių KAVA prekės ženklo bendrovių, paslaugas teikiančių Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, įsigijimo.

 

Sandoris, kurio vertė neskelbiama, bus baigtas gavus Konkurencijos Tarybos bei Radijo ir Televizijos komisijos leidimą.

reklama

 

„KAVA – sėkmingai auganti telekomunikacijų įmonė, turinti daugiau nei 20 tūkst. klientų ir pasiekianti daugiau nei 100 tūkst. namų ūkių. Šis sandoris dar labiau sustiprins „Cgates“, kaip antro didžiausio mokamos televizijos ir plačiajuosčio interneto tiekėjo Lietuvoje, pozicijas ir leis pasiūlyti kokybiškų paslaugų Šiaulių, Panevėžio bei Klaipėdos klientams“, – sako „Cgates“ generalinis direktorius Paulius Dambrauskas.

 

Pasak jo, po sandorio užbaigimo šiuose miestuose bus investuota į modernaus tinklo plėtrą, be to, klientams pasiūlyta naujos kartos skaitmeninė televizija sumani.tv ir kokybiškas šviesolaidinis internetas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama