VersloSavaite.lt   
2014 09 23, 13:40
Bitkoinai užkariauja investuotojų simpatijas

Image
D.Kanapecko nuotr.
JAV atlikto tyrimo duomenimis, bitkoinai laikomi didelę grąžą galinčia atnešti investicija. Tikimasi, kad jau dabar didelio investuotojų dėmesio sulaukianti virtualioji valiuta artimiausiu metu investuotojų portfeliuose gali užimti dar daugiau vietos, pastebi bitkoinų keityklos Bitmarket.lt analitikai.

 

Mažesni mokesčiai už pervedimus ir didėjantis bitkoinų sistemos efektyvumas lemia vis didesnį jų populiarumą. Tai, kad jie jau naudojami bendrovių tarpusavio atsiskaitymams ir darbuotojų atlyginimams mokėti, didina investuotojų pasitikėjimą ir jau netrukus ši virtualioji valiuta gali tapti dar svarbesne investicijų pasaulio dalimi.

reklama

 

Neseniai JAV buvo atliktas tyrimas, kuriame investavimo specialistai lygino bitkoinų rinką su kitomis investavimo galimybėmis. Buvo atsižvelgta į investuotojų elgesį ir vyraujančias nuotaikas, įvertinta ir tai, kad išspręstos su mokesčiais susijusios problemos, kurios anksčiau trukdė JAV investuotojams dirbti su bitkoinais.

 

Tyrėjai padarė išvadą, kad investicijos į šią virtualiąją valiutą gali būti pelningesnės, nei investavimas į įprastus produktus: akcijas, tradicines valiutas, obligacijas ir panašius. Tačiau jie atkreipė dėmesį į tai, kad bitkoinų vertės pokyčius yra sunkiau prognozuoti, nes jie mažai susiję su pokyčiais pasaulio ekonomikoje ir finansų pasaulyje – kitaip nei įprasti investavimo produktai. Šiuo metu bitkoinų keitykloje Bitmarket.lt 1 bitkoinas yra vertas 1111 litų.

 

„Investicija į bitkoinus labiausiai pasitarnauja kaip gera investicijų portfelio diversifikavimo priemonė, tarnaujanti jame kaip didesnio pelningumo priemonė“, - apibendrina Bitmarket.lt atstovai.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: