Tautvydas Padgurskas, VersloSavaite.lt   
2011 08 03, 17:23
Baltijos jaunimo filharmonijos orkestras koncertinį turą pradėjo Kaune

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Apie 90 talentingiausių jaunųjų muzikantų iš Lietuvos ir kitų Baltijos jūros regiono šalių vienijantis Baltijos jaunimo filharmonijos orkestras, 2011 m. koncertinį turą pradėjo pasirodymu Kauno valstybinėje filharmonijoje.

 

Dirigento ir meno vadovo iš Estijos Kristjano Järvi suburtas orkestras, kuriame groja 8 jauni muzikos talentai iš Lietuvos, liepos 30 d. Kaune surengė koncertą, kuris tapo XVI Pažaislio muzikos festivalio programos dalimi.

reklama

 

Atidaromojo koncerto metu skambėjo Mikalojaus K. Čiurlionio simfoninė poema „Miške“, Dmitrij Šostakovič „Simfonija Nr. 5“, Carlo Nielsen koncertas smuikui (solistas Michail Simonyan) bei Daniel Schnyder „Parkour Musical“. Pastarąjį kūrinį šveicarų kompozitorius kūrė padedamas 4 jaunų kompozitorių, kuriems šis bendradarbiavimas buvo galimybė tobulinti savo įgūdžius ir meistriškumą.

 

Šiais metais yra numatyti devyni Baltijos jaunimo filharmonijos orkestro pasirodymai aštuoniose šalyse. Jaunieji muzikai Kaune gros ir antrąkart – uždarydami orkestro sezoną.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: