reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2019 06 10, 12:53
Augo „IKI“ finansiniai rodikliai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Antras pagal dydį šalies prekybos tinklas IKI 2018 m. nuosekliai augino verslą. Šio tinklo pardavimų pajamos praėjusiais metais sudarė 649,4 mln. Eur ir buvo 1,01 proc. didesnės nei 2017 m.

 

Sparčiai augo ir įmonės ikimokestinis pelnas, kuris buvo 74,58 proc. didesnis lyginant su ankstesniais metais, ir siekė 23 mln. eurų. Pagrindiniai rodikliai, lėmę verslo augimą, – efektyvi veiklos plėtra ir nuolatinis dėmesys kokybei, skelbia bendrovė.

reklama

 

Kaip teigia IKI valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerard Rog, praėję metai įmonei pateikė ne vieną iššūkį.

 

„Reikia pripažinti, jog metų pradžia nebuvo lengva – laukta daug įvairių permainų, kurių viena svarbiausių – prekybos tinklų susijungimas. Jam neįvykus, mes negalėjome ilgai sėdėti vietoje: turėjome maksimaliai sutelkti turimus pajėgumus, išsikelti naujus ilgalaikius tikslus ir jų iškart pradėti siekti. Iš ramaus laikotarpio, kol buvo laukiama susijungimo, mes pajudėjime aukščiausia pavara. O tai, kad visi žingsniai buvo atlikti teisingai patvirtina ir finansiniai rezultatai, kurie praktiškai buvo pasiekti per šiek tiek daugiau nei pusmetį“, – sako G. Rog. 

 

Neįvykus vienam didžiausių sandorių Lietuvoje, bendrovė išsikėlė naujus strateginius tikslus ir susidėliojo artimiausių trijų metų plėtros planus, kuriuos įgyvendinti pradėjo dar praėjusių metų pabaigoje.

 

Visos investicijos pirmiausia buvo kreipiamos į vidinius procesus: jau veikiančių parduotuvių atnaujinimą visoje Lietuvoje, jų modernizavimą ir koncepcijos keitimą šiuolaikinio pirkėjo patogumui, tinkamą darbuotojų kompetencijų ugdymą steigiant nuosavus IKI mokymų centrus ir kt.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama