VersloSavaite.lt   
2019 03 15, 10:27
Atostogautojai laukia kelionių sezono į Turkiją starto

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Iki atostogų sezono Turkijoje starto liko vos kelios savaitės – pirmieji lėktuvai iš Lietuvos į populiariuosius kurortus kils nuo pat balandžio pradžios. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ šiemet planuoja parduoti apie 20–30 proc. daugiau kelionių į Turkiją nei praėjusiais metais.

 

„Lietuviai kasmet labai laukia kelionių sezono į Turkiją pradžios. Iki kovo pabaigos dar organizuojame skrydžius į Egiptą, tačiau nuo balandžio mėnesio jau visos sąlygos leidžia pradėti atostogauti Turkijoje. Ši šalis be konkurencijos yra pirmas tautiečių pasirinkimas atostogoms – jos kurortus pernai rinkosi net 42 proc. visų keliavusių lietuvių“, – sako Kristina Prieskienytė, „Kidy Tour“ pardavimų vadovė.

reklama

 

Pasak K. Prieskienytės, lietuviai Turkiją renkasi dėl puikaus klimato, išvystyto turizmo, viešbučių pasirinkimo, aukšto lygio aptarnavimo, prieinamų kainų. Balandžio mėnesį, kol Lietuvoje dar tik prasideda pavasariški orai, Turkijos kurortuose jau juntama vasariška šiluma – temperatūra kyla iki 21 laipsnio, vandens temperatūra siekia apie 17, gegužę atitinkamai 26 ir 20, birželį 30 ir 23.

 

Pirmasis „Kidy Tour“ skrydis į Turkiją numatytas balandžio 3, o paskutinis – lapkričio 2 dieną, siūloma rinktis iš daugiau nei 200 viešbučių. Planuojama vykdyti net po 4 savaitinius skrydžius sezono pradžioje ir pabaigoje – antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Būtent tada lietuviams patraukliausias metas atostogauti Turkijoje, oro temperatūra siekia apie 30 laipsnių.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: