reklama

reklama

tiesa.com   
2010 10 27, 12:56
Siūlo nepersukinėti laikrodžių

Image
Sxc.hu nuotr.
Seimo narių grupė siūlo Vyriausybei nebekeisti laiko, t.y. suvienodinti žiemos ir vasaros laiką, paliekant esamą. Tokį rezoliucijos projektą jie įregistravo Seimo posėdžių sekretoriate.

 

Seimo nariai pažymi, kad „nors laikas dukart per metus keičiamas atsižvelgiant į Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą dėl vasaros laiko susitarimų, bet realių skaičiavimų ar tyrimų, įrodančių, jog keičiant laiką yra gaunama ekonominė nauda, nėra“.

reklama

 

Projektą teikiantys politikai pastebi, kad nuolatinis vasaros laiko keitimas į žiemos laiką, medikų teigimu, daro žalą šalies gyventojų sveikatai, didėja depresinių susirgimų bei savižudybių skaičius.

 

Pasak rezoliucijos projekto autorių, keičiant vasaros laiką į žiemos laiką pailgėja tamsusis paros metas, dėl to, policijos duomenimis, padidėja nusikalstamumas bei nelaimingų atsitikimų kelyje skaičius.

 

Rezoliucijos projektą teikia Seimo nariai Valentinas Mazuronis, Petras Gražulis, Vytautas Galvonas, Andrius Mazuronis, Loreta Graužinienė, Julius Veselka, Stanislovas Giedraitis.

 

Mūsų šalyje vasaros laikas Vyriausybės nutarimu nuo 2003-iųjų kasmet įvedamas paskutinį kovo sekmadienį ir atšaukiamas paskutinį spalio sekmadienį. Toks nutarimas buvo priimtas atsižvelgus į Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą.

 

 

 

 

 

 Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama