VersloSavaite.lt   
2019 02 20, 10:40
„Luka“ – ir ekspertų, ir naudotojų pripažintas metų gaminys

Image
Baldai internetu
Šiandien gamintojams tenka iš peties paplušėti tam, kad sukurtų produktą, kuris atitiktų aukštus kokybei keliamus reikalavimus ir klientų lūkesčius. Kol vieni daugiau dėmesio skiria naujovėms ar išskirtiniam ilgaamžiškumui, atsiranda ir gamintojų, kurie stengiasi aprėpti šias abi savybes.

 

„Magrės baldai“ – neabejotinai vienas iš jų. Įmonė, pernai pristačiusi sofą su miegamuoju mechanizmu „Luka“, nuskynė aukso medalį kasmet vykstančiuose prestižiniuose „Lietuvos metų gaminio“ rinkimuose.

 

Aukščiausias pastangų įvertinimas

 

Šį konkursą organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija, kurią sudaro net 57 asociacijos iš pagrindinių pramonės šakų visoje Lietuvoje. „Lietuvos metų gaminio“ siekis yra didinti gaminių, pagamintų Lietuvoje, kokybę ir konkurencingumą. UAB „Zbiga“, kuriai priklauso „Magrės baldai“ ir baldai internetu Magresbaldai.lt, konkurse dalyvauja bei didelio pasisekimo jame sulaukia jau ne pirmą kartą.

 

Atrasta sėkmės formulė

reklama

 

Dar 2011 m. konkurse triumfavo kampinė sofa „Impulse“, o kitąmet aukso medalį laimėjo kampinė sofa „Deluxe“. 2013-ųjų pabaigoje paskelbtuose konkurso rezultatuose jau trečiąjį aukso medalį įmonei iškovojo „Vip“ kampinė sofa. Jau tapus tradicija, 2014-ieji buvo išlydėti su net dviem „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliais, kuriuos tąkart pelnė sofa „Rubin“ ir čiužinys „Viscool“. 2015-aisiais aukso medaliai atiteko dar dviem gaminiams, o 2016-aisiais apdovanojimą laimėjo sofa „Domino“.

 

Konkurse gali dalyvauti tik Lietuvoje pagaminta produkcija, rinkoje išbuvusi mažiausiai pusmetį, o ją vertina nešališka profesionalų komisija. Įmonei priklausantys fiziniai salonai ir baldai internetu Magresbaldai.lt savo naujausią produkciją visuomet pristato kiek įmanoma anksčiau, kad klientai ją galėtų išbandyti ir įvertinti.

 

Tai – vienas iš bendrųjų Lietuvos pramonininkų konfederacijos vertinimo kriterijų, į kuriuos skrupulingai atsižvelgiama. Kiti svarbūs  vertinimo aspektai – šiuolaikiškumas, gaminio rezultatai vietos ir užsienio rinkose, prekinė išvaizda, gamybos ekologiškumas ir patvarumas. Tam, kad gaminys būtų įvertintas aukso medaliu, neužtenka vien inovatyvumo – jis turi užkariauti ir klientų širdis.

 

Ieškant naujovių klasikoje

 

„Luka“ – tai kolekcija vertinantiems šiuolaikišką požiūrį į klasiką. Jos centre esanti sofa geriausiai įkūnija išskirtinį dėmesį baldų funkcionalumui, komfortui ir estetikai. Susidomėjimo sulaukė visi vos pasirodę šios kolekcijos baldai. Internetu, Magresbaldai.lt pateikta daugybė užklausų – tai liudijo, kad buvo pasirinkta teisinga kryptis, o atsižvelgti į klientų lūkesčius ir norus visuomet svarbu.

 

Kolekciją sudaro tai, kas reikalinga kiekvienoje modernioje ir stilingoje svetainėje: dvivietės, trivietės bei kampinės sofos, nedidelis kavos staliukas ir itin žavus pufas. Kartu šie baldai sudaro darnią, jaukią visumą. Sofos ir pufas turi neįprastą bendrą detalę: jų atraminės kojelės yra vienodos. Stiklinis kavos staliukas – originalus akcentas. Neleiskite jo dydžiui Jūsų apgauti: minimalistiniu dizainu jis ne tik iškart atkreips dėmesį, bet ir savotiškai apjungs visą interjerą.

 

Elegancijos ir tvirtumo derinys

 

Sofa „Luka“, kurią baldai internetu Magresbaldai.lt pelnytai pristato kaip vieną savo pažibų, pasižymi elegantiškumu, puikiomis praktinėmis savybėmis bei tvirta konstrukcija. Ši klasika ir subtiliais modernumo akcentais dvelkianti sofa turi išskleidžiamą miegamąjį mechanizmą, kuris išsitiesia kartu su čiužiniu, todėl per kelias sekundes gali virsti komfortiška lova, ant kurios galėsite miegoti patys ar išspręsti nakvynės problemą atvykus svečiams.

 

Sėdimoji dalis turi tvirtas ir kokybiškas kišenines spyruokles, užtikrinančias, kad sėdėsite patogiai, o čiužinys tiksliai prisitaikys prie kūno formų ir greitai nepraras vientisumo. Pagalvių viduje rasite silikonines granules, kurios puikiai užpildo jų vidų, suteikia komfortą ir nesubliūkšta.

 

Kiekvienam kolekcijos baldui skiriamas ypatingas dėmesys, o kuriant visuomet atsižvelgiama į tai, kas klientams rūpi labiausiai. Baldai internetu Magresbaldai.lt užtikrina, kad paieška ir pirkimas būtų dar patogesni. Kliento komfortas ir pasitenkinimas produkcija – lūkesčiai, esantys tobulėjimo ir geriausio sprendimo paieškų varomąja jėga. Lieka tik neabejoti – naujų sumanių, praktiškų, žavingo dizaino gaminių laukia dar ne vienas.

 

Užs. nr. 20190220-1

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: