VersloSavaite.lt   
2021 08 02, 10:57
Darbo ir poilsio kambarys viename: ar tai suderinama?

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Situacija pasaulyje po pandemijos pakeitė mūsų įpročius. Daugiau laiko praleidžiame namuose, juose ir dirbame, ir ilsimės. Todėl labai svarbu išlaikyti balansą tarp šių veiklų. Tai padaryti gali padėti skirtingos namų aplinkos.

 

Tačiau ar įmanoma suderinti darbo ir poilsio vietas viename kambaryje? Tikrai taip, o žemiau pateikti patarimai gali padėti lengviau atlikti šį darbą.

 

Parinkite tinkamus baldus

 

Ko reikia norint susikurti darbo kambarį, įsivaizduoti paprasta. Prireiks darbo stalo, komfortiškos kėdės ir kitų jūsų darbui reikiamų dalykų. Tačiau kaip prie šių daiktų priderinti poilsio erdvę? Vienas iš variantų, kaip ją susikurti – įsirengti skaitymo kampą, kuriame jaukiai galėsite paskaityti knygą ar pažiūrėti filmą.

 

Kokybiški minkšti kampai – bene svarbiausias dalykas, į kurį turite atkreipti dėmesį. Patogus ir šiuolaikiškas kampas puikiai tiks atskirti poilsio erdvę nuo darbo kambario. Žinoma, nepamirškite ir mažo stalelio, ant kurio vėliau galėsite pasidėti knygą ar gėrimą.

 

Įrenkite knygų lentynas

 

Daugybė knygų tiks abiejų kambarių interjerui. Rinkitės atviras spintas ar lentynas joms sudėti. Darbo pusėje stenkitės palikti daugiau erdvės lentynose ir specifines knygas derinti kartu su stilingais akcentais – statulėlėmis, vazomis ar žvakėmis.

 

Na, o poilsio erdvėje išdėliokite visą turimą knygų kolekciją. Pagal spalvas sudėliotos knygos atrodys organizuotai ir stilingai. Tačiau jei norite įnešti daugiau paslapties į kambarį, knygas dėliokite nugarėlėmis į sieną.

 

Palaikykite pusiausvyrą

 

Poilsio erdvėje, kuri kartu yra ir namų biuras, svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp ramybės ir profesionalumo. Dizainas, kuris pasižymi natūralia mediena ir švelniomis spalvomis, yra tinkamas sprendimas, leidžiantis sukurti madingą ir patogią atmosferą. Poilsio erdvei daugiau jaukumo gali suteikti šviestuvai ant lentynų, pastatyti prie minkšto kampo ar ant kampo padėti minkšti užtiesalai ir pagalvėlės.

 

Na, o jei neturite didelės erdvės atskiroms darbo ir poilsio zonoms, suderinkite jas. Pavyzdžiui, aplink prie sienos padėtą stalą pastatykite dideles lentynas, į kurias sudėsite knygas ir kitus darbo įrankius. O kambario krašte panaudokite nedidelę sofą ar fotelį, kur galėsite atsipūsti po darbo.

 

Kuriant poilsio ir darbo kambarį, šie patarimai gali palengvinti procesą. Pokyčiai, kuriuos atliekate turi ne tik būti praktiški, bet ir jums patikti, nes šiame kambaryje tikrai praleisite ne valandą ir ne dvi.

 

Užs. nr. 20210802-01

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: