VersloSavaite.lt   
2023 04 24, 10:41
Valgomojo baldai, kaip pasirinkti teisingai?

Valgomojo baldai
Valgomojo baldai
Valgomojo ar virtuviniai stalai yra vienas iš baldų, kuris garantuotai taps akcentu mūsų namuose. Retai naudojami kaip tik paviršius valgyti, jie tapo vieta dirbti, vieta, kur galima susiburti ir vėl bendrauti arba dalyvauti šeimos veikloje, pvz., menuose ir amatuose su jūsų mažyliais. Savaime suprantama, kad verta išsirinkti tobulą valgomojo stalą savo namams, nes tai labai didelė investicija.

 

Tamsūs, mediniai dizaino elementai

 

Mediena yra labiausiai paplitęs valgomojo stalų pasirinkimas, jis tikrai pritaikomas ir puikiai tinka įvairiose aplinkose. Galite rinktis iš kietmedžio, kompozicinės medienos arba minkštos medienos. Kietmedis yra tvirtiausias ir patvariausias pasirinkimas, įskaitant graikinį riešutą, vyšnią ir raudonmedį. Tikimasi mokėti daugiau už kietmedį nei už kitas medienos rūšis.

 

Turite elegantišką skonį

 

Stikliniai valgomojo stalai suteikia modernios elegancijos. Tai lengvai valomas valgomojo stalas, kuris jūsų valgomajam suteikia rafinuotumo. Jei namuose pilna, o rankytės visur palieka pėdsakų, gali būti, kad negalėsite mėgautis išvaizda, kurią suteikia šis stalas, kai švarus ir blizgantis.

 

Papildyti pramoninę ar šiuolaikinę estetiką?

 

Metalas yra ypač patvari ir tvirta medžiaga valgomojo stalams. Jie siūlo aptakų, dėmėms atsparų paviršių, kuris puikiai atrodo šiuolaikiniuose ir pramoniniuose namuose.

 

Prabanga

 

Marmuriniai valgomojo stalai sukuria sodrų, prabangų pojūtį jūsų valgomajame ir siūlo lengvai valomą gražų paviršių. Šis stalo tipas puikiai tinka modernioje ir prabangioje aplinkoje, kur prabangūs elementai sumaniai išdėstyti namuose.

 

Ieškote patvarios ir universalios medžiagos?

 

Laminatas yra puiki medžiaga, kuri tinka įvairiems interjero dizaino stiliams ir gali būti itin ekonomiška. Ši medžiaga yra tvirta ir patvari, todėl galite tikėtis, kad laminato valgomojo stalą naudosite dar daug metų.

 

Koks valgomojo stalas geriausiai tinka mažoms erdvėms?

 

Ovalo formos stalai labai panašūs į tradicinius stačiakampius, tačiau be aštrių kraštų šis pietų stalo stilius užima mažiau vietos. Jei dirbate mažame kambaryje arba siauroje erdvėje, ovalus stalas yra puiki forma. Jei jums reikia papildomos vietos svečiams užsukant, rinkitės ovalų pietų stalą, kuris pailgėja, kad padidintumėte sėdimų vietų skaičių.

 

Stačiakampis. Tai yra standartinė parinktis ir puikiai tinka norint sukurti skaidymą atviro plano namuose. Jei jūsų širdyje yra tradicinė estetika ir turite daugiau erdvės darbui, stačiakampis stalas yra akivaizdus pasirinkimas.

 

Užs. nr. 20230424-02