VersloSavaite.lt   
2022 09 27, 10:52
Kodėl medinės durys tinkamos ir vidaus apdailai, ir išorės?

Image
Durys
Nors iš išorės visos durys gali atrodyti panašiai, renkantis medines duris iš tikrųjų reikia atsižvelgti į daugybę kintamųjų. Svarstydami apie durų įsigijimą susidursite su daugybe terminų, kurių galbūt nesate susipažinę.

 

Medinės durys paprastai renkamosi iš trijų variantų: medžio masyvo, vientisos ir tuščiavidurės šerdies. Didžiausias skirtumas tarp šių trijų tipų durų yra tai, kokio tipo šerdis jos yra. Pagrindinis skirtumas yra garso izoliacija, stiprumas, ilgaamžiškumas ir kaina. Iš tolo visų trijų tipų durys atrodo lyg iš medžio masyvo, tačiau dažnai tai yra sumaniai sukonstruotos imitacijos. Būdami informuoti apie jų skirtumus, galėsite pasirinkti geriausią pasirinkimą jums ir jūsų namams.

 

Medžio masyvo durys, kodėl jas pasirinkti?

 

Renkantis duris reikia atsižvelgti į daug aspektų, labai svarbu yra kokybė ir medienos pasirinkimas. Medžio masyvo durys pagamintos iš 100% natūralios medienos (žinoma, išskyrus apkaustus). Šios durys nebūtinai gaminamos iš vieno medžio gabalo, nes šiais laikais didelių medžių sunku surasti. Medžio masyvo durys vienijamos naudojant staktų ir skydų konstrukciją, kai klijuojamos arba sujungiamos mažesnės medienos plokštės, išlaiko vieno vientiso medžio gabalo išvaizdą ir pojūtį, ypač dažyti. Medžio masyvo durys gali būti pagamintos iš spygliuočių medienos, pavyzdžiui, pušies, arba iš kietmedžio, ąžuolo, ir yra labai pritaikomos, nes jos gali būti formuojamos ir kontūruojamos. Medžio masyvo durys dažniausiai naudojamos kaip lauko durys dėl savo tvirtumo ir saugumo, tačiau taip pat turi visas puikių vidaus durų savybes.

 

Kokias duris pasirinkti laukui, o kurios tiks viduje?

 

Vienas iš svarbiausių dalykų baigiant dekoruoti naujus namus arba pertvarkant esamus namus yra durų pasirinkimas. Gražiai raižytas medines duris, dauguma žmonių turi omenyje vizualizuodami savo namus. Tai puikiai tinka išreikšti estetikai, be to, ilgainiui yra tvirtas ir be rūpesčių pasirinkimas. Štai viskas, ko reikia turėti omenyje renkantis medines duris savo namams. Jūsų namo lauko durys sukuria pirmąjį įspūdį apie tai, kas yra viduje. Kietmedžio durys su elegantiškais staktais ir furnitūra, kurių spalva išryškina interjerus, yra geriausias lauko durų pasirinkimas. Jas galima papuošti gražiais žalvariniais beldikliais ir vaizdo ieškikliais. Rankenėlės ir rankenos turėtų būti pasirenkamos atsargiai, išryškinant durų didybę, o kartu papildant interjerą.

 

Priekinės durys gali būti pagamintos šiuolaikinio arba vintažinio stiliaus. Pagalvokite, kiek kartų per dieną atidarote ir uždarote miegamojo duris! Tai suteiks jums supratimą apie durų nusidėvėjimą. Tai reiškia, kad patvarios konstrukcijos reikėtų atsižvelgti ir į vidaus duris. Nors miegamajam reikia šiek tiek daugiau privatumo ir garso izoliacijos, durys, kurios nėra dažnai varstomos ir kurių nereikia rakinti, pavyzdžiui, praėjimo ar sandėliuko durys, gali būti palyginti lengvos. Jei ieškote durų savo namams, kreipkitės į AB „Stalių gaminius“.

 

Pasirinkite medinių durų stilių

 

Įprasti medinių durų stiliai yra šarnyrinės, skydinės, įleidžiamos, prancūziškos, kišeninės ir dvigubai sulankstomos durys. Dažniausiai matomos šarnyrinės viengubos durys, kurioms reikia vietos varstytis. Skydinės durys yra klasika, kai kalbama apie medines duris. Jos dažnai turi nuo trijų iki keturių bėgių ir strypų. Lygiosios durys yra tiesiog plokščia plokštė, kurios paviršius yra kietmedžio lukštas. Prancūziškos durys siūlo platesnes angas ir dažnai gaminamos iš stiklo plokščių. Kišeninės durys slysta į sieną, o dvigubai sulankstomos durys atidaromos sulenkus plokštes arba dalis. Kai reikia pasirinkti tinkamas medines duris, turite daugybę galimybių.

 

Svarbu tinkamai pasirinkti duris ir atlikti svarbų vaidmenį užtikrinant jūsų apsaugą ir saugumą. Mediena yra puikus pasirinkimas, o išsirinkę tinkamiausią pagal jūsų poreikius, turėsite vertingų investicijų.

 

Užs. nr. 20220927-02