VersloSavaite.lt   
2021 10 01, 17:29
Vyrai susirūpino savo garderobu: renkasi naujus kostiumus

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Šį rudenį, po karantino suvaržymų ir vasaros atostogų daugelis vyrų pastebėjo, kad reikėtų atsinaujinti savo spintos turinį. Dalis sugrįžo dirbti į biurus, vėl atsirado daugiau gyvų darbo ir verslo susitikimų, o tam reikia ir atitinkamos reprezentatyvios aprangos. Kas ne itin svarbu buvo bendraujant nuotoliniu būdu.

 

Natūralu, kad išaugusį susidomėjimą pajuto ir vyriškos aprangos prekybininkai.

 

„Labiausiai vyrus domina klasikiniai liemenuoti, taip pat ir laisvesnio stiliaus kostiumai ar švarkai. Pirmieji puikiai tinka ne tik svarbiam susitikimui, bet šventei ar kitokiai svarbiai progai. Didesnio solidumo ir išskirtinumo visada suteikia po švarku vilkima liemenė.

reklama

 

Kasdieniam darbui biure rekomenduojame daugiau vilnos turinčius, dėl to patogesnius švarkus. Jie taip pat gali būti įdomesnių spalvų, ryškiau languoti, laisviau derinami su kitomis aprangos detalėmis. Net ir vilkint kostiumą ar švarką, galima puikiai išreikšti save ir būti išskirtiniu, bet kartu ir stilingu“, - sakė Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusios parduotuvės „Dagina“ vadovė Virgina Glambinskė.

 

Pasak prekybos miestelyje veikiančios parduotuvės „Vyriška mada“ savininko Edvino Leono, susidomėjimas darbui biure tinkančiais kostiumais, švarkais ir kitomis aprangos detalėmis tikrai išaugo.

 

„Kiekvienas žmogus unikalus, todėl kiekvienam ieškome geriausio sprendimo, siūlome, deriname. Rekomendacija visiems, ieškantiems aprangos darbui biure – rinktis kostiumus, švarkus, marškinius turinčius elastano. Su tokiais rūbais bus žymiai patogiau praleisti ilgas darbo valandas. Artėjant šaltesniems orams galima po švarku vilktis ir golfą – trumpesne ar ilgesne apykakle.

 

Dar norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad nereikėtų koncentruotis tik į vienspalvius kostiumus. Darbui biure puikiai tinka ir švelnių raštų kostiumai“, - sakė E. Leonas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama