VersloSavaite.lt   
2011 01 27, 11:44
Vilniuje bus pristatomi kvepalai „Lietuvos kvapas“

Pasaulio žiniasklaidos dėmesio sulaukę namams skirti kvepalai „Lietuvos kvapas“ pirmą kartą Vilniuje bus oficialiai pristatyti šį savaitgalį, sausio 29-30 dienomis, Vilniaus „Akropolyje“ vyksiančio „Kvapų savaitgalio“ metu.

 

Praėjusių metų pabaigoje pasirodę, Prancūzijos „Galimard“ parfumerijos kompanijoje pagaminti, kvepalai „Lietuvos kvapas“ jau tapo savotiška sensacija. Apie tai, kad Lietuva tapo pirmąja pasaulyje šalimi, norinti ir galinti apie save papasakoti kvapu, pranešė ne tik Europos valstybių ir JAV žiniasklaida, bet ir Naujosios Zelandijos, Pakistano spauda.

reklama

 

„Tai įdomus, sumanių žmonių įgyvendintas, Lietuvą garsinantis projektas, todėl norime pristatyti dešimtims tūkstančių mūsų svečių, kurie šį savaitgalį apsilankys „Akropolyje“ ir dalyvaus „Kvapų savaitgalio“ renginiuose. Daugelis apie „Lietuvos kvapą“ jau matė siužetus televizijoje ar internete, tačiau retas kuris mėgavosi šių kvepalų aromatu gyvai“, - sako Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.

 

„Kvapų savaitgalis“ – tradiciniu žadantis tapti renginys Vilniaus „Akropolyje“ – skirtas supažindinti lankytojus su naujausiais parfumerijos kūriniais. Didžiausios Lietuvoje veikiančios parfumerijos ir kosmetikos parduotuvės – „Douglas“, „Kristiana“, „Body shop“, „Sothys“, „Drogas“, „Kosmada“ ir „Eurokos“ –„Akropolio“ alėjose pristatys 2011 m. sezono naujienas, lankytojams pasiūlys specialistų konsultacijas ir taikys iki 40 proc. nuolaidas kvepalams.

 

„Kvapų savaitgalio“ metu lankytojų dėmesį „Akropolyje“ trauks ir „Gėlių kvapų paroda“, kurią sudaro 11 skirtingų kvapo segmentų apsijungiančių į taisyklingą sodo struktūrą.

 

„Norime, kad žmonės panertų į kvapų pasaulį ir jį suprastų – juk kiekvienus kvepalus sudaro daugybė skirtingų elementų. „Gėlių kvapų parodoje“ kiekvieną kvapą į erdvę išspinduliuos specialus difuzeris, todėl svečias, priėjęs prie jam rūpimo kvepiančio objekto jaus tik tą vieną kvapą, tačiau pasitraukus toliau ar įžengus į „Gėlių sodą“ bus galima pajusti visą kvapų gamą“, - pasakoja Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.

 

Beje, „Lietuvos kvapą“, kuris bus pristatomas „Kvepalų dienų“ metu, pasak jų kūrėjų, sudaro 15 skirtingų kvapų – lietuviškų lauko gelių ir raudonų miško uogų kvapų kompozicijos, avietės, pakalnutės, alyvos, rožės, samanų kvapai, medžio dūmų akordas bei pasaulyje vertinami ir simbolinę reikšmę turintys bergamotės, imbiero, santalo, kedro, pačiulio, muskuso, ambros aromatai.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio Verslosavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: