TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2012 01 31, 18:57
Verslo ir mokyklų bendradarbiavimui – naujas portalas

Image
T. Padgursko nuotr.
Profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!“ iniciatoriai – bankas „Swedbank“ ir telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ – pristato unikalią projekto platformą kamtoreikia.lt, skatinančią bendravimą tarp verslo ir mokyklų atstovų.

 

Naujasis portalas taps pagrindiniu projekto įrankiu, kuriame verslo profesionalai bei mokyklos galės atrasti vieni kitus, kurti savo projektus, siūlyti kitas netradicines mokymosi formas, bendrauti ir konsultuotis su kitais savanoriais, o mokiniai atras naudingos informacijos ir įvairių pramogų.

reklama

 

„Bandomajame projekto etape, kuriame iki šiol dalyvavo „Swedbank“ ir „Omnitel“ bei mūsų partnerių darbuotojai, pamatėme, kad projekto idėja iš tiesų gyva – moksleiviai domisi patirtimi, kuria dalijasi įvairių profesijų atstovai, o mokytojai semiasi naujų, mokinius įtraukiančių mokymo metodų. Pirmieji projekto rezultatai yra palankūs ir rodo, jog sparčiai žengiame pirmyn, todėl kviečiame prie projekto prisijungti dar daugiau verslo atstovų“, – teigė „Swedbank“ valdybos pirmininkas Antanas Danys.

 

Nuo rugsėjo iniciatyvą tapti projekto dalyviais išreiškė beveik 100 verslo savanorių, o surengtose 25 gyvosios teorijos pamokose jau dalyvavo virš 200 moksleivių iš Vilniaus, Kauno ir Šiaulių.

 

„Projekto platforma internete padės užmegzti dialogą tarp verslo ir mokyklų atstovų. „Kam to reikia?!” portalas yra unikalus pavyzdys, kai technologijos pasitelkiamos skatinti gyvą bendravimą tarp svarbiausių visuomenės ateitį kuriančių jėgų – verslo ir švietimo“, - sakė „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis.“

 

Svetainėje siūlomos įvairaus pobūdžio veiklos – nuo praktiko dalyvavimo pamokoje iki ekskursijos į įmonę ar „šešėliavimo“ – galimybės moksleiviui praleisti dalį dienos su įmonės darbuotoju.

 

„Nebe pirmą kartą pastebime, kad mokyklose trūksta praktikos bei pavyzdžių, kurie įprasmintų teorines žinias. Mokytojams sudėtinga sudominti moksleivius savo dėstomu dalyku neparodant, kur ir kaip tai praktiškai gali būti panaudota. Džiugu, kad savo sričių profesionalai turi noro įsitraukti į edukacinius projektus ir pamokoms suteikti naujų spalvų“, – džiaugėsi Mokyklų tobulinimo centro (MTC) direktorė Eglė Pranckūnienė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama