TOP promo
 
lrt.lt   
2010 11 23, 10:50
W. Buffettas: pakelkite man mokesčius

Image
Warrenas Buffettas
Milijardierius Warrenas Buffettas interviu „This Week“ sakė, kad turtingieji turėtų mokėti didesnius mokesčius.

 

Turtingiausias pasaulio žmogus pridūrė, kad prezidento George‘o Busho nepagrįstas mokesčių sumažinimas itin turtingiems asmenims turėtų dar iki gruodžio būti panaikintas, praneša abcnews.go.com.

reklama

 

„Žinoma, mokesčiai žemiausiajai, viduriniajai ir net pasiturinčių žmonių klasei turėtų būti sumažinti. Tačiau itin turtingiems, tokiems kaip aš, mokesčiai turėtų būti kur kas didesni. Juk mes ir gyvename daug geriau“, – sakė milijardierius.

 

W. Buffetto argumentai prieštarauja respublikonams, kurie teigia, kad mokesčių didinimas turtingiesiems sutrikdytų ekonomikos augimą.

 

„Respublikonai sako, kad reikia palaikyti mažus mokesčius net ir patiems turtingiausiems, kadangi tik jie stimuliuoja verslą ir palaiko kapitalizmą“, – priminė „This Week“ vedėja Christiane Amanpour.

 

„Turtingieji visada sakys, kad tik duokite mums daugiau pinigų, mes žinosime, kur juos išleisti, kad sugrįžtų jums su kaupu. Tačiau tai neveikė paskutinius dešimt metų ir tikiuosi, kad JAV visuomenė tai supranta“, – aiškino W. Buffettas.

 

Baltieji rūmai pranešė, kad Barackas Obama ateinančiais metais įteiks W. Buffettui prezidento laisvės medalį. Tai aukščiausias JAV civiliams asmenims skiriamas apdovanojimas.

 

 

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama