2009 03 18, 10:39
Ūkio ir Šiaulių bankai dividendų nenumato

Image
Verslosavaite.lt nuotr.
Ūkio banko valdyba artėjančiam akcininkų susirinkimui pateikė pelno paskirstymo pasiūlymus, kuriuose dividendų mokėjimas nenumatomas, tačiau siūloma padidinti įstatinį kapitalą.

 

Ūkio banko valdyba siūlo iš praėjusių metų paskirstyto bei ankstesnių metų nepaskirstyto pelno 4,561 mln. litų pervesti į privalomąjį rezervą, bei 86,647 mln. litų pervesti į atsargos kapitalo rezervą. Iš viso praėjusiais metais bankas uždirbo 57,383 mln. litų, iš kurių dividendams lėšų nenumatoma.

reklama

 

Valdyba taip pat akcininkams siūlo padidinti banko įstatinį kapitalą iki 245,824 mln. litų išleidžiant 49,116 mln. paprastųjų akcijų. Akcijos bus išperkamos iš bendrosios paskirties paties banko rezervų. Tai reiškia, jog visi dabartiniai akcininkai proporcingai gaus tam tikrą nemokamų banko akcijų skaičių.

 

Šiaulių banko valdyba siūlo šių metų kovo 27 dieną vyksiančiame akcininkų susirinkime siūlyti akcininkams nemokėti dividendų už praėjusius metus.

 

Pelną Šiaulių banko valdyba siūlo paskirstyti taip: 2,576 mln. litų banko skirti į privalomąjį rezervą, 10 mln. litų skirti į kitus rezervus, o 38,93 mln. litų palikti prie nepaskirstytojo pelno.

 

Šiaulių ir Ūkio bankų akcijos kotiruojamos Nasdaq OMX Vilnius vertybinių popierių biržoje.

 

 

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: