2007 07 25, 11:09
Pristatyti nauji BMW 6 serijos modeliai (foto)

Vs nuotraukaBMW Group pristato šviežiausius savo kūrinius – BMW  6 serijos Coupe ir Convertible modelius, pagal savo technologines ir dinamines savybes bei dizainą į prestižinių automobilių segmentą įliejančius išskirtinio novatoriškumo.

Abi BMW Group naujienos išlaiko dar 7-ajame dešimtmetyje dėl savo sportiškumo, technologinių inovacijų bei stilingos išorės visame pasaulyje išgarsėjusios BMW 6 serijos bruožus bei atspindi Gran Turismo tipo automobilių palikimą.

Tiek naujųjų kupė, tiek kabrioleto išorinis dizainas dvelkia prabanga ir rafinuotumu. Automobiliai pasižymi švelniomis, ištęstomis linijomis, nusidriekiančiomis per visą automobilių ilgį, taip pat susiliejančiais paviršiais ir dinamiškai ištemptu siluetu. Harmoningos linijos su kintančiomis detalėmis priekyje ir gale akcentuoja automobilių sportines savybes.

Naujieji Coupe ir Convertible automobiliai bus apginkluoti plačia modernių ir galingų variklių gama, kurioje pirmą kartą  BMW  6 serijos istorijoje yra ir dyzeliniai agregatai. Automobiliuose montuojami 3 l benzininiai ir dyzeliniai 3 l 286 AG varikliai su Twin Turbo, aliuminio karteriu ir trečios kartos degalų įpurškimo technologijomis. Išskirtinės galios mėgėjams bus pasiūlytas 4.8 l aštuonių cilindrų benzininis agregatas, išvystantis 367 AG, o 100km/h greitį pasiekiantis vos per 5,4 sek.

Visi BMW  6 serijos Coupe ir Convertible modeliuose montuojami varikliai praturtinti unikalia „Efficient Dynamics“ sistema, sumažinančia vidutines kuro sąnaudas nuo 5 proc. (aštuonių cilindrų varikliuose) iki 18 proc. (šešių cilindrų varikliuose), bet tuo pačiu padidinančia automobilių galią. Taip pat varikliuose yra įdiegta Brake Energy Regeneration sistema, užtikrinanti elektros generavimą tik tuomet, kai variklis turi perteklinės energijos arba automobilio stabdymo metu. Tai leidžia maksimizuoti variklio galingumą, kai to tikrai reikia, pavyzdžiui, staigaus greitėjimo metu.

Sportinio vairavimo malonumą užtikrina visa eilė technologinių naujovių - nauja šešių pavarų automatinė greičių dėžė, novatoriška pavarų perjungimo svirties dinamika, ypač trumpas reakcijos laikas, tiesioginė jungtis su varikliu, pavarų keitimo galimybė ant vairo bei specialūs mygtukai, skirti ir greitesniam pavarų perjungimui.

Naujųjų BMW 6 serijos automobilių dinamika, saugumas ir komfortas neturi lygių savo segmente - Coupe ir Convertible modeliuose pirmą kartą įdiegtos Adaptive Headlights ir Variable Light Distribution technologijos, Active Cruise Control su Start/Stop funkcija, kuri ypač gelbsti kamščiuose ar važiuojant labai lėtai, nukrypimo iš važiuojamosios juostos perspėjimo Lane Departure Warning sistema su vibraciniu signalu ant vairo, pagrindinių rodiklių demonstravimas ant automobilio priekinio stiklo (Head-Up Display), naktinio vairavimo pagalbinė sistema Night Vision, navigacijos sistema su žodiniu funkcijų įvedimu, BMW Individual High-End Audio ir kitos vairavimą dar malonesniu padarančios sistemos.

Planuojama, kad Lietuvoje pirmieji BMW 6 serijos Coupe ir Convertible automobiliai pasirodys šių metų rudenį.

Vs nuotrauka
Naujieji BMW modeliai pasižymi ir saugumu, ir komfortu.

Vs nuotrauka

VersloSavaitė