Marius Janavičius   
2008 07 29, 11:04
„Nordea“ nebeišduoda paskolų Šveicarijos frankais

Vs nuotr.„Nordea“ finansų grupės padalinys „Nordea Bank Lietuva“, vienintelis iš šalies komercinių bankų šių metų kovą pasiūlęs paskolas Šveicarijos frankais, atsisakė paskolų šia valiuta išdavimo.

Paskolas Šveicarijos frankais „Nordea Bank Lietuva“ teikė ribotą laiką, tačiau stiprėjant neaiškumams pasauliniuose finansų rinkose, buvo nuspręsta apsiriboti skolinimusi klientams įprasta valiuta.

„Džiaugiamės, kad mūsų eksperimentas sudomino klientus ir galime užtikrinti, jog paskolų, suteiktų Šveicarijos frankais, sąlygos liks tokios, kokios buvo numatytos sutartyse“, – Verslosavaite.lt teigė „Nordea Bank Lietuva“ Komunikacijos specialistė Rasa Maselskytė.

Naujos paskolos frankais neišduodamos nuo liepos mėnesio. Ar jų teikimas bus atnaujintas banko „Nordea“ atstovė kol kas negalėjo atsakyti.

Bankas skelbė, kad skolintis šia valiuta yra itin palanku dėl to, kad Šveicarijos frankų bazinės palūkanų normos šiuo metu yra beveik 2 proc. mažesnės nei litų ar eurų bazinės palūkanų normos (atitinkamai VILIBOR ir EURIBOR). Šis skirtumas pastaraisiais metais beveik nekito. Todėl klientas gali skirti mažiau pinigų paskolos aptarnavimui, t.y. gali sutaupyti.

Į viršų

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama