reklama

reklama

Marija Tuškevičiūtė   
2007 09 11, 11:19
Investuojantiems – net iki 11 proc. indėlio palūkanų

Vs nuotraukaSEB Vilniaus bankas siūlo galimybę už terminuotąjį indėlį gauti iki 11 proc. metinių palūkanų. Tokias palūkanas galės gauti klientai, iki spalio 31 d. kartu su terminuotuoju indėliu įsigyjantys modernių investavimo priemonių – investicinių fondų, su akcijomis susietų obligacijų ar VIP investicinį gyvybės draudimą.

Norint pasinaudoti aukštesnėmis palūkanomis, bendra indėliui ir investavimui skiriama suma turi siekti tūkstantį litų.

Kuo didesnę savo lėšų dalį klientas paskirs modernioms investavimo priemonėms – investiciniams fondams, su akcijomis susietoms obligacijoms arba VIP investiciniam gyvybės draudimui, tuo didesnes palūkanas jis gaus už indėlį. 11 proc. palūkanas bankas mokės klientams, kurie 80 proc. sumos paskirs modernioms investavimo priemonėms, o likusius 20 proc. dės į indėlį.

Lėšas modernioms investavimo priemonėms ir indėliui paskirstant po 50 proc., palūkanos sieks 6,5 procento. 20 proc. sumos skiriant investavimo priemonėms, už indėlį bus mokama 5 proc. metinių palūkanų.

Didesnės indėlio palūkanos bus skaičiuojamos pusę metų, vėliau indėlio terminą galima bus pratęsti įprastomis sąlygomis. Metinės šešių mėnesių trukmės terminuotųjų indėlių palūkanos SEB Vilniaus banke šiuo metu yra 3,8 procento.

Panašūs pasiūlymai iš kitų bankų 

Tačiau tai ne vienintelis bankas, siūlantis tokį projektą. Gerai žinomas Lietuvoje SAMPO bankas jau dvejus metus savo klientams siūlo tokį taupymo ir investavimo produktą.

„Tokį projektą, kokį dabar siūlo SEB Vilniaus bankas, SAMPO bankas vykdo jau nuo 2005 – ųjų metų spalio mėnesio, sėkmingai jį tęsia ir šiandien“, -Verslosavaitė.lt pabrėžė SAMPO banko Produktų valdymo departamento direktorius Darius Jasinskis.

Anot jo, ne tik klientai, bet ir konkurentai vertina šį produktą kaip labai patrauklų Lietuvos žmonėms, norintiems pradėti investuoti. Artimiausiu metu planuojame dar labiau pakelti šiam produktui taikomas palūkanas ir taip padaryti jį dar patrauklesniu SAMPO banko klientams.

Dviejų metų darbo su šiuo produktu patirtis parodė, kad vėliau tokie klientai tampa labiau linkę investuoti ir vietoje fiksuoto pajamingumo tradicinių finansinių įrankių renkasi įvairius SAMPO banko siūlomus investicinius produktus.


VersloSavaitė

 Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama