reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2014 05 26, 14:28
Vasaros sezoną Birštonas pasitinka atsinaujinęs

Image
Kurortas
Vasaros sezoną Birštono kurortas pasitinka atidarydamas du naujus objektus – miesto stadioną ir antrąjį „Eglės“ sanatorijos korpusą. Į šių objektų rekonstrukciją ir plėtrą investuota daugiau nei 30 mln. litų.

 

Šiemet sanatorija „Eglė“ Birštono kurorte atidaro antrąjį korpusą, į kurį investuota apie 24 mln. litų. Dabar čia vienu metu galės apsistoti daugiau kaip 400 svečių, net 31 % daugiau negu pernai. Artimiausiu metu ši sanatorija taps ir didžiausiu darbdaviu mieste: per praėjusius metus buvo įdarbinta apie 70 specialistų, o per artėjančius 3 metus bus papildomai įdarbinta apie 150 įvairių sričių specialistų.

reklama

 

Į pirmojo ir antrojo „Eglės“ sanatorijos korpusų rekonstrukciją jau investuota 44 mln. litų. Ateityje, įrengiant kitus korpusus, planuojama papildomai investuoti dar 60 mln. litų.

 

Kitas didelis investicinis projektas – miesto stadiono rekonstrukcija. Stadiono rekonstrukcijos vertė – beveik 6 mln. litų. Atnaujintas stadionas pritaikytas futbolo ir lengvosios atletikos varžyboms. Stadione įrengti bėgimo, bėgimo su kliūtimis, šuolio į tolį, šuolio į aukštį, trišuolio, šuolio su kartimi, disko, kūjo, ieties metimo, rutulio stūmimo sektoriai. Stadiono rekonstrukcijai panaudotos Valstybės investicijų programos, ES ir Birštono savivaldybės lėšos.

 

„Labai svarbu, kad atkaklaus darbo dėka mums pavyko parodyti Birštono kurorto privalumus.  Birštoną pastebi investuotojai ir jau nuo praėjusių metų ženkliai sumažėjo apleistų pastatų, o juos įsigiję ar išsinuomoję verslininkai mūsų kurorte mato perspektyvą. Artimiausi kurorte numatyti darbai – užbaigti išskirtinį mineralinio vandens pritaikymo poilsiui ir turizmui projektą, įrengti druskų galeriją. Planų ir idėjų, kaip visuomet, turime tikrai didelių ir ambicingų“, – teigė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.

 

Artimiausiu metu Birštono kurorto laukia ir kiti investiciniai projektai. Vienas iš jų – tris dešimtmečius merdėjusios nebaigtos statyti gydyklos. Investuotojai jau gavo apie 10 mln. litų paramą iš ES struktūrinių fondų projekto įgyvendinimui. Naujosiose gydyklose bus teikiamos aukščiausios kokybės medicininės, sveikatingumo ir sveikatinimo paslaugos.

 

Birštono kurortas ir toliau planuoja naujas investicijas. Savivaldybė šiuo metu įgyvendina didelės apimties projektą, kuriam bus panaudojami kurorto natūralūs gamtiniai ištekliai. Artimiausiu metu bus sukurti ekologiškam turizmui bei poilsiui pritaikyti nauji bei išskirtiniai traukos objektai.

 

Projektas apima vietinio mineralinio vandens panaudojimą, vandens telkinių, rekreacinių zonų sutvarkymą bei pritaikymą poilsiui, turizmui ir sveikatinimui. Įgyvendinant šį projektą, kurio bendra vertė beveik 7 mln. litų, bus pastatytas mineralinio vandens garintuvas-inhaliacinis bokštas, įrengtas Kneipo terapijos elementų kompleksas, atstatytas „Birutės“ mineralinio vandens šaltinis su biuvete, sutvarkytas Druskupio upelis.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama