VersloSavaite.lt   
2015 08 27, 11:43
Užbaigtos prekybos tinklo „Lidl“ logistikos centro statybos

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Šią savaitę oficialiai užbaigtos veiklą Lietuvoje pradedančio prekybos tinklo „Lidl“ logistikos centro Kauno rajone, Ramučių kaime, statybos. Modernų sandėlį su administracinėmis patalpomis įvertinusi valstybinė komisija pripažino jį tinkamu naudoti.

 

Logistikos centro statybos truko kiek ilgiau nei metus. Projekto vertė siekia per 30 mln. eurų. Statinio plotas – per 42 tūkst. m2. Iš jų 13,8 tūkst. m2 skirta šaldymo patalpoms, 1,3 tūkst. m2 – biurams.

reklama

 

Šio, vieno iš didžiausių Lietuvoje pastaraisiais metais statybos projektų, generalinis rangovas – UAB „Mitnija“.

 

„Rengiant logistikos centro projektą, daug dėmesio skirta sandėliavimo ir logistikos organizavimo ypatumams, drauge atsižvelgiant į aktualiausias ir moderniausias statybų technologijų tendencijas, – sakė UAB „Lidl Lietuva“ valdybos pirmininkas Radostinas Roussev-Peine. – Džiaugiamės, kad partnerių dėka visus sumanymus pavyko įgyvendinti ne tik nenutolstant nuo pradinės vizijos, bet ir laikantis užsibrėžtų terminų.“

 

Šiuo metu tebevyksta kelių „Lidl“ parduotuvių įvairiuose Lietuvos miestuose statybos. Konkreti tinklo atidarymo data nėra skelbiama.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: