lrt.lt   
2010 06 04, 09:17
Šiauliuose steigiamas logistikos centras

Image
Tralas
Penktadienį Šiauliuose pasirašomas susitarimas dėl bendradarbiavimo, kuriant viešąjį logistikos centrą.

Kaip praneša Lidija Jankauskienė, Lietuvos radijo korespondentė Šiauliuose, šis centras bus kuriamos Zokniuose, greta pramoninio parko.

 

Bendradarbiavimo sutartį dėl viešojo logistikos centro steigimo pasirašys trys steigėjai – Šiaulių miesto savivaldybė, bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“, Klaipėdos valstybinė jūrų uosto direkcija, bei penki su projektu susiję atstovai.

 

Prieš kurį laiką Vyriausybės posėdyje buvo priimtas nutarimas patvirtinti Šiaulių viešojo logistikos centro įkūrimą valstybei svarbiu ekonominiu projektu. Tai projektui atveria kelius į Europos sąjungos struktūrinių fondų paramą, kuri sudarytų 50 mln.litų.

 

Planuojama, kad Šiaulių logistikos centras pradės veikti po dvejų metų, jame bus sandėliuojama per 4 milijonus tonų įvairių krovinių.

 

Iš pradžių Vyriausybės strateginiuose planuose buvo numatyta viešuosius logistikos centrus steigti Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tačiau šiauliečiams pavyko įrodyti, kad toks centras gali atsirasti ir Šiauliuose, kur susikerta geležinkelio, oro ir kelių magistralės.

 

 

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: