reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2015 04 21, 10:38
„Teo“ augino pajamas

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ pajamas pirmąjį 2015 m. ketvirtį 1,8 proc. iki 49,9 mln. eurų padidino augantis klientų skaičius bei didėjanti IT įrangos ir balso tranzito dalis paslaugų portfelyje.

 

Bendrovės EBITDA pelnas per pirmus tris šių metų mėnesius sudarė 18,8 mln. eurų ir buvo 1,3 proc. mažesnis nei pernai dėl išaugusios naujų paslaugų savikainos. 

reklama

 

Bendrovės pajamos tik iš IT įrangos pardavimo 2015 m. sausį–kovą, palyginti su 2014 m. tuo pačiu laikotarpiu, padidėjo 4 kartus. Bendros pajamos iš IT paslaugų išaugo daugiau kaip trečdaliu – 34,2 procentų.

 

Išmaniosios „Teo“ televizijos (IPTV) klientų skaičius nuo metų pradžios iki kovo pabaigos padidėjo 6,6 tūkst., o bendras televizijos paslaugų vartotojų skaičius per metus išaugo dešimtadaliu.  

 

Ne balso paslaugų dalis toliau didėjo ir pirmąjį ketvirtį sudarė per 60 procentų. Pajamos iš operatorių verslo padidėjo 31 proc. dėl išaugusių tarptautinio tranzito srautų.

 

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenis, Lietuvos elektroninių ryšių rinkos 2014 m. dvylikos mėnesių bendros pajamos mažėjo 2,5 procento. Bendrovės „Teo“ rinkos dalis, skaičiuojant pajamas, 2014 m. buvo didžiausia ir sudarė 28,1 proc. Lietuvos telekomunikacijų rinkos.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama