VersloSavaite.lt   
2022 02 24, 09:51
„Telia“ jungia nemokamą ryšį tarp Lietuvos ir Ukrainos

Image
Foto
Ukrainoje prasidėjus aktyviems karo veiksmams, „Telia“ jungia nemokamą ryšį su šia šalimi ir joje esantiems klientams. Nemokamai bendrauti tarp Lietuvos ir Ukrainos operatoriaus klientai galės dešimt dienų nuo šiandien iki kovo 4 d. imtinai.

 

Nemokami skambučiai ir SMS galioja visiems „Telia“ privatiems ir verslo klientams, tiek skambinant ar siunčiant SMS iš Lietuvos į ukrainietiškus numerius, tiek Ukrainoje esantiems žmonėms – jie gali skambinti ar siųsti žinutes šalies viduje ir į Lietuvą.

 

„Telia“ klientai susisiekti su savo artimaisiais ir draugais, esančiais Ukrainoje, galės tiek iš mobiliojo, tiek iš fiksuotojo ryšio tinklo skambučiais ar SMS žinutėmis. Ten šiuo metu esantys žmonės galės nemokamai skambinti ir siųsti SMS į Lietuvą, priimti iš čia ateinančius skambučius, taip pat skambinti ir susirašinėti SMS su ukrainietiškais numeriais.

 

Kompensuos ir „Bitė“

 

„Bitė Lietuva“ klientams kompensuos skambučius ir trumpąsias SMS žinutes į ir iš Ukrainos, taip pat skambučius ir žinutes šalies viduje. Tai daroma siekiant, kad šalyje esantiems ar dėl artimųjų nerimaujantiems žmonėms būtų lengviau susisiekti.

„Suprantame, kad mūsų klientai atsidūrę neeilinių įvykių sūkuryje turi svarbų poreikį naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis. Tikimės, kad mūsų teikiama pagalba bent šiek tiek palengvins šį sudėtingą laikotarpį,“ – pasakoja Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius. 

 

 

Verslosavaite.lt