TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 02 17, 12:02
„Tele2“ klientams Rusijoje – nemokami atsiliepti skambučiai

Populiariausia Lietuvoje telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ toliau mažina kainas – įmonės klientai nuo šiol nemokės atsiliepto skambučio mokesčio Kaliningrado srityje ir kitose Rusijos dalyse. Tokią paslaugą „Tele2“ teikia vienintelė Lietuvoje, pasinaudoti ja galima prisijungus prie Rusijoje veikiančio bendrovės tinklo.

 

Atsisakius atsiliepto skambučio mokesčio, Rusijoje besilankantys „Tele2” abonentai sutaupys po 2,5 Lt už kiekvieną atsiliepto skambučio minutę. Skambinant iš Rusijos bus taikomi įprasti tarptinklinio mobiliojo ryšio tarifai.

reklama

 

Analogiška galimybe „Tele2“ klientai gali naudotis ir Latvijoje bei Estijoje.

 

„Šis tarifų pokytis leis pigiau ir paprasčiau bendrauti su artimaisiais ar spręsti verslo klausimus būnant Rusijoje. Tikime, kad tai paskatins keliaujančius lietuvius bendrauti dar aktyviau“,  − sako Mindaugas Ubartas, „Tele2“ prekybos ir marketingo direktorius.

 

Statistikos departamento duomenimis, 2010 m. sausio-spalio mėnesiais  Rusijoje lankėsi 78,7 tūkst. Lietuvos gyventojų. 2010 m. trečią ketvirtį, lyginant su antruoju, Lietuvos judriojo ryšio abonentų inicijuotų tarptautinių pokalbių trukmė augo 6,6 procento.

 

„Tele2 Rusija“ paslaugomis naudojasi 18,4 mln. klientų. Per pirmuosius tris 2010 m. ketvirčius „Tele2 Rusija“ paslaugų naudotojų skaičius išaugo daugiau kaip 3,2 mln.

 

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“, lyginant su kitais Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriais, 2010 m. aptarnavo daugiausia pokalbių minučių. Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenimis, per tris praėjusių metų ketvirčius „Tele2“ tinkle vartotojai iš viso kalbėjo 2,03 mlrd. minučių.

 

Rinkos analizės ir tyrimų bendrovės „RAIT“ 2010 m. gruodį atliko  apklausą, kuri atskleidė, kad „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. 47,9 proc. apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis, o pasirinkti šį operatorių kitiems rekomenduotų 62 proc. respondentų. Per 60 proc. apklaustųjų tvirtino, kad „Tele2“ siūloma paslaugų kaina – mažiausia.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio Verslosavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama