TOP promo
 
VersloSavaite.lt   
2017 02 09, 10:40
Susivienijo smulkieji „Žemaitijos pieno“ akcininkai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Vienos didžiausių Lietuvos pieno perdirbimo bendrovių „Žemaitijos pienas“ smulkieji akcininkai vienijasi – 11,3 proc. įmonės valdantys investuotojai sutarė siekti „Žemaitijos pieno“ veiklos skaidrėjimo.

 

„Norime aiškiai pasakyti, kad mums netinka, kad pagrindinio „Žemaitijos pieno“ akcininko Algirdo Pažemecko įmonėse nusėda iš įmonės „dingę“ pinigai. Ketiname stebėti ir ginčyti kiekvieną „Žemaitijos pieno“ akcininkų interesus pažeidžiantį žingsnį“, - sakė Investuotojų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Plunksnis.

reklama

 

Pasak jo, dėl A. Pažemecko bandymo „Žemaitijos pieno“ akcijas išbraukti iš biržos sąrašų ir taip praturtėti daugiau kaip 3 tūkst. smulkiųjų akcininkų sąskaita, investuotojai nusprendė savo teises ginti kartu.

 

Investuotojų asociacijos, „Orion Asset Management“ bei INVL grupės atstovaujami investuotojai vasario 8 dieną pasirašė sutartį dėl bendro balsavimo „Žemaitijos pieno“ akcininkų susirinkimuose.“Tai – bene pirmasis atvejis Lietuvos kapitalo rinkos istorijoje, kai kartu sutarė veikti tiek investiciniai fondai, tiek smulkūs investuotojai“, - sakė V. Plunksnis.

 

Bendrai ši grupė valdo daugiau kaip 5,2 mln. vienetų „Žemaitijos pieno“ akcijų, kurios dabartine kaina biržoje vertos maždaug 6 mln. eurų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama