VersloSavaite.lt   
2021 08 24, 10:02
Sugedo seifas ir nežinote ką daryti? Nepanikuokite ir kreipkitės į specialistus

Image
Seifai
Seifas yra svarbus daiktas daiktams laikyti. Seifai apsaugo ne tik nuo vagystės, bet ir nuo gaisrų, todėl dokumentai, įranga ar kita jums svarbi nuosavybė išliks saugūs. Net jei namai ar biuras yra apdrausti ir apsaugoti šarvuotomis durimis, sirenomis ar kameromis, seifai yra būtini ir naudingi.

 

Visa tai tik apsunkins vagystę arba leis jums kompensuoti patirtus finansinius nuostolius, tačiau brangių asmeninių daiktų, nuotraukų ar dokumentų praradimas gali sukelti daug kitų problemų.

 

Kur naudojami seifai

 

Jei seifas naudojamas nedažnai, galite net nepastebėti nedidelio užrakto gedimo ar raktų nusidėvėjimo evoliucijos (ypač jei jie jau turi nedidelį defektą arba bandant jį sulaužyti yra pažeistas seifas). Gali prireikti atidaryti seifą. Todėl tik pabandę atidaryti seifą galite pastebėti, kad raktas neveikia arba kažkoks užraktas sugedo. Tada viskas, ką jums reikia padaryti norint patekti į seifą, yra pabandyti avariniu atveju atidaryti spyną. Tokiu atveju seifo atidarymas yra privalomas ir jį turi atlikti profesionalai. „Ozo Servisas“ greitai ir kokybiškai atliks avarinį seifo atrakinimą, jų svetainę rasite čia.

 

Jei pamiršote slaptažodžio derinį, pirmiausia turite suprasti, kokio tipo seifą turite. Nors jie visi veikia panašiai - norint įvesti reikia įvesti slaptažodį, yra daug būdų, kaip įgyvendinti šią saugumo priemonę. Tai padeda užtikrinti, kad avarinis seifo atrakinimas būtų sėkmingas: nesvarbu, kokį sprendimą pasirinksite, svarbu žinoti, kokie metodai galimi. Priešingu atveju panika gali visam laikui sugadinti jūsų seifą. Tokiu atveju gali būti naudinga pabandyti rasti serijos numerį šone arba gale. Tačiau saugumo sumetimais daugelyje seifų nepasiekiamas slaptažodis. Tokiu atveju turėtumėte patikrinti pirkimo informaciją. Išmokti gamintojai ir modeliai gali padėti įmonės ekspertams (veiklos sritis - avarinis seifų atrakinimas) tinkamai pasirengti jūsų konkrečiai situacijai.

 

Ką reikia žinoti apie seifų atrakinimą

 

Avarinis seifo atrakinimas yra profesionalų teikiama paslauga. Įvairių dydžių ir saugumo lygių seifai gali būti pažeisti, taip pat galite pamiršti užrakto kodą arba pamesti seifo raktą. Naudojant modernią sertifikuotą įrangą, seifus ir raktus galima nustatyti iš naujo. Jei reikia, seifą, raktą ir spyną galima pakeisti. Sugedusius ir nebeveikiančius seifų raktus ir spynas galima pataisyti, o saugumui užtikrinti bus pagaminti atsarginiai seifo raktai.

 

Kai įvyksta užraktų gedimas ar kiti nenumatyti įvykiai, paprastai atsitiktinai reikia atrakinti avarinį seifą. Situacija gali būti kitokia, todėl avarinio saugumo atrakinimo ekspertas turi būti pasirengęs bet kam. Greitas reagavimas ir savalaikiškumas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, norint laiku atrakinti sugadintą seifo užraktą.

 

Kaip atrodo seifo atrakinimas

 

Turima įranga leidžia labai greitai ir saugiai atrakinti ir suremontuoti beveik visų tipų apsaugines spynas. Naudodami modernią įrangą, atkursime ir perkoduosime seifą. Seifo atrakinimas yra gana sudėtingas procesas, tačiau turint ilgametę patirtį, atrakinimo komanda gali greitai išspręsti problemą. Mūsų meistrai turi ilgametę patirtį, todėl žinome įvairių saugių gamintojų niuansus. Darbams suteikiame garantijas.

 

Mes naudojame sertifikuotą modernią įrangą, kad iš naujo nustatytume saugos kodą, perkoduotume saugos kodo užraktą ir prireikus pakeistume saugos užraktą  ir raktą. Jei jūsų seifo spynos yra sulaužytos, mes galime jas pataisyti. Mes taip pat gaminame raktus visų tipų seifams.

 

Jei norite greitai ir patikimai atrakinti seifą, kreipkitės į ekspertą, turintį tokio tipo darbo patirties ir visą reikalingą įrangą. Atsitiktinio seifo atrakinimo problema turi būti išspręsta greitai ir be nuostolių, todėl užsisakę profesionalias paslaugas galite ne tik sutaupyti laiko, bet ir apsisaugoti nuo didelių išlaidų perkant naują seifą.

 

Užs. nr. 20210824-01