VersloSavaite.lt   
2014 04 15, 13:18
Studentai pasirašys paskolų sutartis su bankais

Image
Studentai
Jau nuo 2014 m. balandžio 17 d. studentai galės pasirašyti valstybės remiamų paskolų sutartis. Apie skirtą paskolą bus galima sužinoti balandžio 16 d. prisijungus prie savo anketos Valstybinio studijų fondo interneto tinklalapyje.

 

2014 m. kovo 28 d. pasibaigus prašymų-anketų teikimui paskoloms pavasario semestrui gauti, iš viso buvo pateikti 1 345 prašymai. Paskolos skirtos ne visiems pateikusiems prašymus-anketas.

reklama

 

Patikrinus studentų pateiktus duomenis, buvo atrinkti 1205 prašymai valstybės remiamoms paskoloms gauti. Šioms paskoloms išmokėti bus skiriami 3,4 mln. litų.

 

Paskolos nesuteiktos tiems studentams, kurie nevykdė įsipareigojimo laiku mokėti įmokas pagal anksčiau sudarytas paskolų sutartis, taip pat išėjusiems akademinių atostogų, nutraukusiems ar sustabdžiusiems studijas, atsisakiusiems paskolos arba tiems, kurie neturėjo teisės gauti atitinkamos rūšies paskolą.

 

Studentai, kuriems paskirta valstybės remiama paskola, nuo balandžio 17 d. iki gegužės 16 d. (imtinai) galės pasirašyti valstybės remiamos paskolos sutartis viename iš atrinktų bankų (DNB bankas, AB „Swedbank“).

 

Atvykdamas pasirašyti sutartį į banką, studentas privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jei negali kreiptis pats studentas, tai gali padaryti ir jo įgaliotas asmuo, pateikęs teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintą įgaliojimą.

 

Pateikus bankui dokumentus, paskolos sutartis sudaroma ne vėliau kaip per 3 darbo dienas. Pirmoji paskolos dalis išmokama ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo sutarties pasirašymo dienos.

 

Bankas turi teisę atsisakyti su studentu pasirašyti valstybės remiamos paskolos sutartį paaiškėjus faktams apie jo ankstesnių skolinių įsipareigojimų nevykdymą ar netinkamą vykdymą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: