2009 04 08, 09:50
Čempionų lygoje – dvejos lygiosios

Image
Čempionų lyga
UEFA Čempionų lygoje antradienį sužaistos dvejos ketvirtfinalio rungtynės, kurios baigėsi lygiosiomis.

Mančesterio „United“ ( 2 : 2 ) „Porto“
4 min. (0 – 1) C.  Rodriguez
15 min. (1 – 1) W. Rooney
85 min. (2 – 1) C. Tevez
89 min. (2 – 2) M. Gonzalez

Dabartiniai Čempionų lygos nugalėtojai namuose nesugebėjo įveikti svečių iš Portugalijos – „Porto“ klubo. Pastarieji svečius pribloškė jau pirmosiomis minutėmis, kai pasinaudojęs gynėjo J. Evanso klaida įvartį įmušė C. Rodriguezas. Kurį laiką Mančesterio ekipa negalėjo atsigauti po šio šalto dušo ir tik atmušinėjo svečių atakas.

Tačiau praėjus dešimčiai minučių rezultatas tapo lygus, kai po labai apmaudžios „Porto“ gynėjo Bruno Alveso klaidos Wayne'as Rooney pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Tačiau svečiai ir toliau rodė puikų žaidimą. „Porto“ ir toliau kūrė pavojingus momentus, tačiau savo vietoje būdavo E. van der Saras. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:1

Antrame kėlinyje šeimininkai žaidė kur kas labiau susikaupę ir ilgiau kontroliavo kamuolį. Progas pasižymėti turėjo P. J. Sungas, N. Vidičius bei W.Rooney. Tačiau svečiai taip pat nesnaudė ir nuolat stengdavosi atsakyti pavojingomis kontratakomis.

„Manchester United“ savo tikslą pasiekė 85 minutę - po gražaus W.Rooney perdavimo kulniuku, puolėjas C. Tevezas iš arti pelnė įvartį.

Visgi šeimininkai džiaugėsi neilgai, mat jau po keturių minučių „Porto“ atsakė įvarčiu – po keitimo pasirodęs M. Gonzalezas kontratakos metu nuginklavo E. van der Sarą. Rezultatas nepakito ir „Porto“ klubas iškovojo labai svarbias lygiąsias 2-2.

„Villareal“ ( 1 : 1 ) Londono „Arsenal“

10 min. (1 – 0) M. Senna
66 min. (1 – 1) E. Adebayor

Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai tiesiog užgulė priešininkų vartų ir pirmosiomis akimirkomis galėjo išsiveržti į priekį, tačiau po J. Llorente smūgio, kamuolį nuo vartų linijos atmušė gynėjas.

Vis dėlto įvartis krito 10 mačo minutę. Labai stipriu ir tiksliu smūgiu iš maždaug 25 metrų įvartį pelnė komandos kapitonas M. Senna.

Svečiai, pabandė atsakyti keliais išpuoliais, tačiau puikiai savo darbą dirbo vartininkas D. Lopezas. Praėjus dešimčiai minučių vėl pavojingu smūgiu atsakė šeimininkai. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą aikštę turėjo palikti du traumas gavę „Arsenal“ futbolininkai – W. Gallas ir vartininkas
Besibaigiant pirmam kėliniui C. Fabregas‘ui dar pavyko pelnyti įvartį tačiau jo rungtynių arbitras neužskaitė.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir svečiai vis pavojingiau atakavo. 63 minutę pasižymėti galėjo E. Adebayoras, tačiau jo smūgis galva praskriejo šalia vartų. Vis dėlto jau po kelių akimirkų rezultatas tapo lygus – puikiu akrobatiniu smūgiu pasižymėjo tas pats E.Adebayoras.

Mačui artėjant prie pabaigos "Arsenal" galutinai perėmė iniciatyvą tačiau persverti rezultato savo naudai jiems nepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias 1-1.